Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen alkatom van a kep...

Milyen alkatom van a kep alapjan? <a

Figyelt kérdés

[link]

16 eves vagyok 4 honapja gyurok,most epp 77 kilos vagyok.Szerintem szin tiszta mezomorf alkatom van,mielott nem gyurtam volna 38-as karom volt nm tudom mibol kifolyolag de a bicepszem kicsi korom ota megvolt,meg csak kel alakitani rajt.Szerintetek sokat elerhetek ezzel az alkattal,ja es amugy comba 55cm van.



2013. nov. 7. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
szimmetrikus :DDD
2013. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs 38 as karod !de most nem ez a lényeg igen jo alkatod van hozzá.
2013. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kepen nm latszik de a kep egy honapos,azota mar 39-es a karom a kreatintol is.
2013. nov. 7. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet van annyi.


De a kreatinkura még ráérne 1 év mulva is!

2013. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az alak jó alap, még bármit kihozhatsz belőle, hajrá!
2013. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Figyelj én 18 vagyok 3 év és 2 hónapja edzek..42,5cm bicepszem van..183cm magas vagyok 87 kg.Értem már el versenyen eredményt is(Juniorba).Mondjuk értek a sporthoz..és azt tudom javasolni hagyd a fenébe a creatint hasznalj aminosavat glutamint bcaa-t és kemény edzés garantálok a hatásért.
2013. nov. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon jol hat a kreatin,eronovekedes is van boven miota szedem.
2013. nov. 8. 05:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha jó egy kreatin kúra, de nagyon vizesit, és fedett leszel, az is vagy tõle. .. de ez egy jó alap, igen! Még annyit azért hozzá tennék full amatõrként, hogy páros bicepsz póznál a csuklód fordítsd be teljesen, úgy csúcsosabb lesz a bicepszed ;) Meg kicsit told elõrébb meg feljebb a könyököd :-) Sosem lehet elég korán megtanulni a pózolást, legalább jól rögzüljön benned ;)
2013. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy lehet csucsosabb a bicepsz de igy jobban latszanak a hat izmai.
2013. nov. 8. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!