Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt van hatása a...

Mennyi idő alatt van hatása a kondinak? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

Tudom,rengeteg ilyen kérdés van,de úgy érzem a enyém speciális eset olyan téren,hogy én nem csak kondizni fogok.

5 éves korom óta focizok egyesületben,versenyszerűen. Heti 5-7 edzésünk van,hétvégén meccs.A hétköznapi edzések között van egy erősítő illetve "dinamikai" edzés. Emellet most kezdek el kondizni, + heti három edzés lesz a foci mellet. Lisztérzékeny vagyok,így minőségi ételeket muszáj ennem,tehát cukros illetve rossz minőségi lisztből készült ételek alapból ki vannak lőve,eddig se ettem belőlük.Fehérjeport is most kezdtem el,illetve sok vitamint szedek. Arra lennék kíváncsi hogy mennyi idő után érzem/látom a hatását ennek? Például mennyi idő után érzem erősebben,nagyobb teljesítőképességűnek magam,meccs közben ütközéseknél érzem-e hogy kevésbé vagyok "odébbrakható",illetve nem utolsó a látvány. Ilyen körülmények között kb mennyi idő kell? Kitartással,odafigyeléssel nem lesz gond:) 15 éves vagyok 175 centi 55 kg


2013. aug. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Lisztérzékeny vagyok,így minőségi ételeket muszáj ennem,tehát cukros illetve rossz minőségi lisztből készült ételek alapból ki vannak lőve,eddig se ettem belőlük



- Mi az, hogy rossz minőségű lisztből, minőségi ételek? Remélem tisztában vagy azzal mit ehetsz mit nem. Nem minőség, eredet. Minőséghez nincs köze, maximum minőségbiztosításhoz.

2013. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Genetika és étrend kérdése is. A sok edzés ellenére is kalória pluszban kell lenned, ha izmosodni szeretnél.

Ha minden okés, akkor pár hónap alatt is látszódnia kell.

2013. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy gyorsételeket,készételeket,chipseket édességet nem eszem.Illetve a búzaliszt és a kukoricaliszt között is van különbség
2013. aug. 2. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Vitaminból is gluténmentest szedsz? Fehérje és vitamin, sőt sportital sincs sok ilyen!
2013. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült találnom:)
2013. aug. 2. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem lesz akadály! :) Pár hónap alatt látható lehet.
2013. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!