Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Irnátok nekem egy jó eddzéspro...

Irnátok nekem egy jó eddzésprogramot kézi súlyzóval való edzéshez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha kezdő vagy, akkor két hónapig heti 3 napos teljes testes edzés menjen még.

Pl: fekvőtmasz (vagy fekvenyomás egykezesekkel), egykezes evezés (vagy húzódzkodás), vállból nyomás, beforgatós bicepsz állva, hátsó támaszos tolódzkodás, guggolás, egylábas vádli állva, hasprés vagy lábemelés. Tehát minden izomcsoportra 1-1 gyakorlat edzésenként. Gyakorlatonként 3-4 sorozat, sorozatonként 10-12 ismétlés akkora súlyokkal, amivel ez éppen megy szabályosan. Majd 2 hónap után mehet osztott edzés.

2013. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2013. nov. 13. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, természetesen nem minden edzésen kell ugyanazon gyakorlatokat végezni. Szabad variálni. Ezért írtam többet is az egyes izomcsoportokra. De pl vállnál is mehet nyomás helyett néha oldalemelés, tricepszre ülve egykezessel tarkóhoz engedés, lábra kitörés, stb.
2013. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!