Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy sportolónak, aktív testépí...

Egy sportolónak, aktív testépítőnek belefér egy szilveszteri berúgás?

Figyelt kérdés
mennyire hatna ki ez a teljesítőképességére,stb?

2013. nov. 15. 22:28
 1/9 Valter6672 ***** válasza:
Évente 1x beleférne. Azért ennyi "szabadság" jár neki(k) is :D
2013. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HOGY VAN BÁTORSÁGOOOOD? :D
2013. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a legjobb, de ne gondolj eszméletlen nagy visszaesésre. Legszélsőségesebb estben kb. 1 heti munka megy kárba.


Nekem is hiányzik kicsit az alkoholizálás. Örülök, hogy visszavettem a sport miatt, és alapvetően undorodom az ilyen hétvégénkéntberúgok stílustól, de néha hiányzik. :D

2013. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 JayC ***** válasza:

nekem k urvára hiányzik az alkohol, mivel anno elég nagy bulizós voltam, alkohol nélkül meg nem tudom full elengedni magam buliban.


egy nagyobb berúgás nem kellemes, meg utána másnaposság,délig alvás, elcsúszott kajálás... tehát én inkább teljesen ignorálom a piálást. persze ez szélsőséges eset, havi 1 kisebb berúgás beleférhet szerintem, csak nekem nem engedi a lelkiismeretem.

2013. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még december sincs, aztán már azon jár az eszed, hogy rúgsz be szilveszterkor? És miért pont akkor? Rúgjál be holnap este, aztán túl vagy rajta!
2013. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert már most meg van szervezve a szilveszteri iszogatgós-mulatós összejövetel,és éppen a 4. hónapomban vagyok,ezért kérdeztem hogy mennyire férne bele egy ilyen berúgás
2013. nov. 16. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
terhes vagy? :O
2013. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem,a 6 hónapos kondizásnak vagyok a 4.hónapjában
2013. nov. 16. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
mi az, hogy 6 hónapos kondizás? :)
2013. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!