Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléskor mikor lazítját...

Tömegnöveléskor mikor lazítjátok meg magatokon a pórázt hogy "1 vékony szelet pizza belefér"?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam belefér néha a pizza is, mivel nem verenyző vagyok. De még ők is félreesznek olykor, szóval nem azon a kis pizzán múlik a dolog.
2013. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik haverom minden héten (ha tömegel ha nem), bedob egy egész, 32 centis pizzát! Szerintetek is sok v én reagálom túl?
2013. okt. 20. 08:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Alkattól függ. Van aki megteheti, mert nem hízékony. És ha a többi ch-t meg lejjebb viszi, akkor nincs gond. Akkor van nagyobb zsírfelszedés, ha túl nagy lesz a kalória plusz. De ez sem egy napon múlik.
2013. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ektomorf vagyok, simán megeszek hetente annyi pizzát én is, nem marad meg rajtam semmi zsír belőle.
2013. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor kajálok félre általában, ha fizikai munkát végzek. Például pénteken kint voltunk a telkünkön, ki kellett szedni egy fát, be is nyomtam pár péksütit, a szokásos napi kajám mellé :D
2013. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is bedobnék, ha nem lenne drága :D Otthon meg macerés heti egyszer pizzát csinálni, így marad a pizzázás akkorra, ha van valami jó kupon :D

Nekem amúgy pont az a gondom, hogy nem tudok eleget enni, tehát mindegy mit kb, csak zabáljak.

2013. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!