Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szükségem lenne izület javítór...

Szükségem lenne izület javítóra. Van olyan amit gyógyszertárba lehet kapni?

Figyelt kérdés

Én az arthro guard -ot néztem ki, a gond csak az, hogy ha a muter meglátná hogy olyan helyről vettem "drogot" ahol a fehérjét hullákból készítik (nem hazudok, tényleg ezért nem engedi hogy vegyek fehérjét, mert azt állítása szerint halott emberekből és állatokból készítik), az arthro -val együtt vágna ki az ablakon.

Sajnos nem tudom meggyőzni hogy a testépítők nem felpumpált lufik, akiknek már nem áll fel a...


2013. nov. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérj baráttól/ismerőstől kiürült C-vitaminos vagy Ca-s dobozt és tedd át.

(halott emberekből) :D

2013. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha élő állatból csinálnák a fehérjét szerintem durvább lenne :D
2013. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és mi a a baj a halott emberi fehérjével,ha nem túl öreg,nem értem?

most jobb lenne ha kidobnák?:)

így legalább hasznosodik.

szoktatok otthon enni döglött állatot kisütve amúgy?

2013. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D

#1 Köszi, jó ötlet!


#3

Igen szoktunk enni, halott állat húsát sütve, és tudom hogy ugyan olyan fehérje van benne mint a zacskóba, de anya ezt nem hiszi el :(

2013. nov. 17. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Az anyád elmebeteg. Halott állatból és emberből? Ki engedné, hogy emberből ilyet csináljanak? És halott állatból hogy csinálnak tejsavóproteint? Ha anyád ezt meg tudja valósítani, akkor tuti kap egy nóbeldíjat :D. A marhafehérjét azt marhából készítik, de akkor húst se esztek? Legjobb lenne ha anyukádat elvinnéd valamelyik elmegyógyintézetbe.
2013. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!