Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek? Mivel tudnék egy...

Mit tegyek? Mivel tudnék egy kis izmot összeszedni magamra, ha nincs a közelben konditerem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és eléggé "gyér" állapotban van a testem, szeretnék egy kis izmot magamra. Tényleg nem kívánok hatalmas bicepszeket stb. csak azt szeretném, hogy azért legyen egy kis alakom (kockahas stb). Sajnos konditerem a közelben nincs, mivel egy kis faluban élek. A város nagyon messze van. Futni és úszni tudok eljárni... Köszönöm a segítséget!

#futás #úszás #izom #testépítés #konditerem nélkül
2013. nov. 17. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vaqy fegyencedzés vagy súlyzókra, padokra való beruházás.
2013. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fegyenc edzés az jó!!!

hasra felülés, hasprés, lábemelés.

mellre, tricepszre fekvőtámasz.(fekvőtámasz amúgy az egész testet jó kondiban tartja, feltéve ha jól csinálod :) )

esetleg húzódzkodót felszerelni ha tudsz.

egy két súlyzó még ekkor sem árt. nem kell kromos csilli villi, bármi amivel tudsz mozogni jó lehet, egy darab vas, stb... favágás is jó edzés ha intenzíven csinálod.

google-ba keress rá a saját testsúlyos edzésre.

2013. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Nézz szét a metálozott testek hu oldalon, videók is vannak. Azért némi vas kell hozzá, de az vidéken meg mindig akad. :) (odavalósi vagyok)
2013. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!