Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nagyjából másfél éve edzek konditeremben. Már kezdek kinézni valahogy de nem tudok hízni és nem tudom izmotépíteni. Tipikus ektomorf alkat vagyok. Mit csináljak hogy növeljem a testúlyom? Ja és ne írjátok hogy tömegnövelőszerek meg ilyenek mert szüleim nem engedik:/ 15/F
2013. nov. 20. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kell. Azaz napi 2g x ttkg fehérje, 5-6g x ttkg ch és 1g x ttkg zsír. Ha így sem izmosodsz, akkor növeled a ch-t, míg kalória pluszban nem leszel.
2013. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írjuk, hogy tömegnövelő szerek, de étrended legalább van? Rendes tömegnövelő étrend?
2013. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Étrend nélkül ne várj semmit.
2013. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Étrendem nincs. Azt olvastam, hallottam hgoy az ektomorfok alapból nem tudnak hízni és hogy bármit ehetnek.
2013. nov. 20. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy összefüggéstelen hülyeség, te is beláthatod. Amit olvastál, az arra vonatkozott, hogy az energiaforrásokkal kicsit szabadosabban bánhatnak, mivel nekik arányaiban így is több kalória kell és kevésbé raktározzák el zsírban.


Viszont ha nincs meg a kellő fehérje (vagy kb. bármi más), akkor a semmiből nem fog felépülni az izmod, ez gondolom érthető.


Tehát te mondhatod, hogy a bármiből ugyan sokat ettél, de ha nincs miből, akkor nem fejlődsz, és ezt semmivel sem tudod megkerülni.

2013. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs étrended, akkor ne is csodálkozz, hogy nem tudsz izmot építeni!
2013. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudnak tömeget építeni, csak étrend kell!
2013. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönoűöm a tanácsot. Akkor összeállítok egy étrendet.
2013. nov. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!