Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjepor szavatosság lejárta...

Fehérjepor szavatosság lejárta után még fogyasztható?

Figyelt kérdés

A páromnak van itthon egy nagy doboz Predator fehérjepora. Már nem használja, és kb egy éve áll az asztal alatt. Sajnos szavatossági időt nem találok rajta, így nem tudom hogy jó e még vagy sem. Ha esetleg lejárt lesz tőle bajom?

Tanácsokat is szeretnék, hogy mit hogyan csináljak. Először is szeretnék 5kgtól megszabadulni, mert az sajnos rajtam felesleg, és utána formálni a testem. Heti 3x 40percet tornázok, figyelek a napi 5xi étkezésre, arra is hogy mit eszek, és a rengeteg folyadékbevitelre.

Köszönöm


2013. nov. 21. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából ezeknél sem igaz a lejárati dátum pontossága. ezt lehetetlen megjósolni előre, hogy 2015 június 12-én lejár majd valami pl... eljön a napja, és lehet tök friss még mindig, mivel ez nem teljesen olyan mint egy doboz tej vagy tejföl.. ezek tiszta származékok, porok. Viszont ha nincs semmi különös szaga vagy íze akkor lehet még inni. Ha romlott egy hasmenéssel megúszod, nagyobb bajod nem lehet. Ebben nem szaporodnak szalmonella vírusok mint a húsokban...
2013. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megszagoltam, az illata még mindig a banánra hasonlít és hűvös helyen is volt tárolva. Na ma megpróbálom... ma nem megyek sehová. Ha meg meghajt... akkor legalább jól kipucolódom :D
2013. nov. 21. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
a fogyásodhoz annyit, hogy diétáznod kell, tehát a pékárukat, süteményeket, fehér vagy félbarna kenyeret kerüld! Egyél zöldségeket bőven, és csirkehúst, vagy halat inkább... és napi 40 perc gyors gyaloglást javaslok neked, 5 hét alatt kitűnő látszatja lesz ha ezt így betartod.
2013. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. nov. 21. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
és sokan elfelejtik, hogy a cukros kávé és az egyebet se tesznek jót, hiszen maga a kristálycukor is szénhidrát, azaz rossz szénhidrát, káros. tejet se igyál, nagyon fontos ezeknek a dolgoknak a betartása, másképp ha csinálod is, de nem lesz semmi látszatja. ha kérdésed van fordulj hozzám nyugodtan. Én 6 hét alatt kerek 6 kilót adtam le, teljesen kocka hasam lett :)
2013. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére alapból nem iszom kávét és a tejet se szeretem, se a süteményeket. :) már nagyon odafigyelek hogy mit eszem. a tészták azok amiket sajnos nem tudok elhagyni, de ha megkívánom akkor azt csak is szigorúan dél előtt eszem, délután már semmi tészta.
2013. nov. 21. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!