Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéshez szeretnék...

Fegyencedzéshez szeretnék friss hús edzéstervet készíteni, de nem tudom, hogy amit csináltam helyes-e. Tudnátok segíteni? (Edzésterv lent)

Figyelt kérdés

Hétfő: -fekvőtámasz, második lépés 2x10

l-ábemelés, második lépés, 2x10

kedd: -futás

szerda: -pihenés

csütörtök: -húzódzkodás, első lépés, 3x10

-guggolás, első lépés 2x10

péntek: futás

szombat: pihenés

vasárnap: pihenés


Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek egy kezdőnek ez jó lenne? Előre is kössszönöm mindenkinek.



2013. nov. 22. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

csinálhatnál 5 sorozatokat a 2 helyett.

és húzódzkodás első lépésből 3x10?:)

ha nem vagy sérült,akkor ess neki a 2. lépésnek.

és nem kell kihagyni a vállat és főleg nem a hidat végezd azokat is.

2013. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet buta lesz a kérdésem, de az edzéssorozatot mire érti? Arra hogy egy nap 2-szer 3-szor kell csinálni az edzést, vagy hogy az adott feladatból hányszor csináljam?
2013. nov. 22. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

a 2. lehetőség.

megcsinálsz egy sorozatot 10-15 ismétlést,majd addig pihensz amíg a pulzusod visszalassul,ez 1-2 perc és utána kezded a következő sorozatot.

2013. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké értem, szóval azt mondod, hogy húzódzkodás sok lesz a 3x10? Mennyi idő után lépjek szintet, miután úgy érzem, hogy már könnyű?
2013. nov. 22. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:

nem.

a húzódzkodás első lépése nagyon könnyű,ezért nem is értem,hogy miért 10et csinálsz belőle.

szerintem csináld a 2. lépését a vízszintes húzást és abból végezz 4-5 sorozatot 10-15 ismétléssel.

2013. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!