Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi regenerálódási idő...

Mennyi regenerálódási idő kell az izmoknak?

Figyelt kérdés
Az úgy jó hogy egy héten csak egyszer bicepszezek/tricepszezek/hasazok... stb. Így fejlődik az izom. Sajnos csak kedden szerdán és csütörtökön van időm gyúrni. Pl. szerdán tricepsz és bicepszre gyúrok akkor az úgy jó, hogy egy hét múlva gyúrok megint ezekre az izmokra? Valamint szerdán tricepszeztem és még mindig izomlázam van egy kicsit, ez normális? Köszi a válaszokat! F/16

2013. nov. 23. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lábad melled válad hátadat levágták? A válasz pedig igen, normális az izomláz, és igen 1 hét alatt regenerálódik, inkább 4-5 nap, 4napos osztott pont jó lenne..
2013. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Has, vádli mehet heti többször is. De ugye edzel lábra, hátra, mellre, vállra is?
2013. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És nem nem vágták le. Oda is van írva hogy: ...stb. Ezzel a többi edzést értem. Csütörtökön pl. tárogattam és hát meglehetősen nagy izomláz volt még tegnap a mellizmomba.(:
2013. nov. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!