Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomlázkor vastagodnak az...

Izomlázkor vastagodnak az izomrostok, vagyis akkor nő az izom?

Figyelt kérdés

Szóval ha mindig izomlázat eredményezek az izomcsoportokra való más oldalú terhelésekkel akkor nőni fognak?:D

Kaja minden rendben csak megkérdeztem:D


2013. nov. 24. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az izomláz nem feltétele az izomnövekedésnek. Ha nincs izomláz akkor is nő(het) az izom. Vegyük példának a bicepszet: egy idő után nincs benne izomláz, mert napi használatban van. Attól még ugyan úgy fejlődik. :D
2013. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem nagyjából le lassúlt mindenem a fejlődésben és mióta így csinálom megint minta látnék magamon fejlődést:D
2013. nov. 24. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első is írja. Az izomláz nem feltétele a fejlődésnek. Pl vállnál és bicepszben szinte soha nincs izomlázam. Mégsem pici kis 40 alatti karom van.
2013. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért van izomlázam mert minden izomcsoportot kb a 8-9 napon edzem és mindig más gyakorlattal támadom meg így kb egy gyakorlat féle 1 hónapban csak 1 szer ismétlődik és elszokik tőle:D.mert nekem kevés 5-7 nap pihenő mert érzem pl guggolásnál hogy még gyenge a lábam nincsen kipihenve. 9 napon meg 100 % vagyok.
2013. nov. 24. 13:50
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem is 40 felett van és elég szálkás pedig szar kar genetikám van.Montez mi a kedvenc testrészed?:D Kedvenc gyakorlatod?:D
2013. nov. 24. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenre szeretek edzeni, de pl a tricepsz az nagy kedvenc. A legfejlettebb izomcsoportom, elég erős is. A legkedveltebb gyakorlatom rá a fekve homlokra engedés.
2013. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Újabb kutatások szerint az izomláz-érzést a tejsav felhalmozódása mellett az izom mikrosérülési is okozzák.Tehát ennek függvényében,ha jobban fejlődsz,az nem meglepő.
2013. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!