Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így kb mennyi izmot tehetnék...

Így kb mennyi izmot tehetnék magamra?

Figyelt kérdés
Most 195cm magas vagyok, 84-86kiló, heti 4x járok edzeni, étrend megvan. Kitaláltam a következőt: edzés előtt egy adag hot blood 2.0-t, edzés után egy adag jumbo proff, és a nap folyamán valamikor egy adag 100%whey protein-t innék. Szerintetek kb mennyi idő alatt lennék 95kiló? Tudom hogy egyéni, de a tapasztaltabbak biztos tudnak mondani valami hasznosat :)

2013. nov. 24. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem a tápkieg számít, hanem az hogy a napi össz tápanyagmennyiség meglegyen. Ha megvan szilárd kajából is, akkor sem fejlődsz lassabban. A tápkieg használata nem jelent gyorsabb fejlődést, az is csak kaja. A kajabevitel másik formája. De a szervezet nem különbözteti meg, hogy mit kajáltál szilárdból és mi ment tápkiegből. Neki az a lényeg, hogy meglegyen a napi 2 g x ttkg fehérje és a kb 4-6g x ttkg ch. Hogy ennek egy része tápkieg az tök mindegy. Remélem így érthető.

Egyébként max havi netto 1 kg izom jöhet naturálban jó genetikával, étrenddel. Ezt nem tudod jobban fokozni. És ez is csak eleinte ennyi, majd egyre kevesebb. Ez van.:)

2013. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon hasznos választ kaptam!

Egyébként a fehérje és ch bevitel megvan, a tápkieggel lesz kb 110% a szükséglet teljesítés. Így remélem idővel elérem a célt. :)

2013. nov. 24. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked kell napi kb 170g fehérje. Ennél több nem hoz több izmot, csak drágábbat kakkantasz. ch pedig annyi kell, hogy kalória pluszban legyél és jöjjön a heti max 0,3-0,5 kg tömegnövekedés. Ennek egy része lesz csak tiszta izom, mert full zsírtalanul csak az extrém ektomorfok tudnak tömeget növelni vagy még ők sem.
2013. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!