Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellé jó egy ilyen...

Lajos Lugi kérdése:

Testépítés mellé jó egy ilyen egy napi étrend?

Figyelt kérdés
Reggeli ilyen sajt karikák natúr könnyű finom is , tízórai 2 natúr fehér joghurt ,ebéd fehér rizs ,uzsonna tojás fehérje megsütve mint rántotta , vacsora zöldség gyümölcs + 5 liter víz így egész nap.Szóval ez kb. jó ? az a legnagyobb gondom hogy mivel iskolás vagyok még nagyon nehéz beosztani és a pénzem se engedi hogy állandóan valami halat egyek vagy mit tom én. Szóval abban kérek segítséget ,hogy még is mit egyek egész nap ami megfelelő fehérje tartalommal rendelkezik nem tudom már elképzelni kenyeret kiflit végkép nem eszek mivel 175 cm hez 88-89-90 kg körül mozgok és ha az elején hülyeségeket írtam netán akkor azé nem kell szidni se lemondani most kezdtem el csak komolyabban foglalkozni a testépítéssel. Remélem nem túlkésőn 19F .

2013. nov. 25. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Te most akkor fogyni akarsz?


Amúgy nagyon rossz étrend. Kevés tápanyag van benne (pl. a joghurt kb semmit nem ér, de az összesített étrend is szegényes) meg magában eszel étkezseknél makrotápanyag forrásokat mint pl. rizs magában (?) vagy tojás fehérje magában, vagy épp zöldség gyümölcs.


Amúgy fehérje források a (sovány) húsok, a tojás, a sovány tejtermékek, de előtte olvasd el a Sárga Kapszulát, könnyen megtalálod, ingyen és legálisan letöltheted, 1-2 délután alatt elolvasod. Ha utána még van kérdésed, akkor írj.

2013. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, joghurt helyett vegyél húst. Szénhidrát, fehérje pedig legyen minden étkezésedben, ne egyikben ez, másikban az.
2013. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!