Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elérem a kívánt testalkatot...

Ha elérem a kívánt testalkatot az edzések során, a szinten tartáshoz hányszor, és milyen intenzíven kell edzeni? Étrend továbbra is annyira ki kell számolni, mintha tömeget növelnék. Vagy ilyenkor a tápanyag mennyiségét másképp kell számolni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell mindent. Ha visszább veszel, a szervezeted is visszább vesz, azaz lentebb építi magát. A ch lehet kevesebb.
2013. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az előző válaszolónak biztos, hogy nincs igaza.

Szerintem vissza vehetsz a nagy számolgatásokból. Ha úgy látod hízol vagy gyengülsz többet, keményebben edzel. Én általában heti 6szor kajakozom/kondizom. És ha nyáron elutzok vagy valamiért nem tudok lemenni edzeni én azon a héten is edzem 2 magamtól(fekvő húzodszkodás kézi súlyzók)aztán vissza térek ugyanolyan erőállapotba.

2013. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól van okostóni, de a kérdező rendes tömegnövelésre és súlyzós edzésre gondolt. Ha az edzésből vagy a kajából visszavesz, akkor vissza fog esni valamennyire.


Az meg semmit sem jelent, hogy egy-két hetet kihagysz az edzésből, aztán megint visszaállsz a szokásos rendszerbe és minden ugyanúgy megy tovább, főleg, hogy egy edzett embernek ott az izommemória is, így sokkal gyorsabban összeszedi magát kihagyás után. "Kihagytam egy hetet oszt' jövőhéten mégis ment ugyanakkora súllyal a gyakorlat :O"-hűha, hihetetlen....


Persze, hogy egy-két hét után nincs változás, de ha a kérdező már több hónapja kevésbé intenzíven edz és/vagy kevesebbet eszik, mint előtte, akkor visszább fog valamennyivel esni.

2013. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem, tömegnöveléssel elérek egy x testalkatot.

Gondolom innen diéta jön, nem? ( ha tovább nem akarok izmosodni)


Oké, diéta lemegy és aztán?

2013. okt. 31. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint tömegnövelés. Ez van, ez a kettő váltogatja egymást.
2013. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!