Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizom erősítéshez milyen...

Hasizom erősítéshez milyen gyakorlatok kellenek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és kicsit izmosabb hasat szeretnék. Tudom h van hasprés felülés és lábemelés, de kiváncsi lennék ha van valakinek ami bejött
2013. nov. 26. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

A hasprés és felülés szerintem nőknek ideális, szép lapos, tónusos hasat csinál! A lábemelést akkor ajánlom, ha kockás hasat és törzset szeretnél.


Nekem a lábemelés különböző fajtái nagyon bejöttek, szép lett az összhatás.

2013. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na jó én nagyon hülye vagyok 16 éves vok csak valahogy leragadtam ott h 14 vok :D am igen kockahasat szeretnék csak szolídan ami lányoknál mutat de azért nem sok :D
2013. nov. 26. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából a korod mindegy, a lényeg, hogy én a helyedben függeszkedésben végeznék lábfelhúzást, meg fekve nyújtott lábemelést. Esetleg mellé 2x3 perc békalábazás (asszem így van magyarul).

Ez sem 1 hónap alatt tesz csodát, de ha nem hagyod abba nincs határ!


Ha van a hasadon zsír, akkor azt viszont el kell tüntetni!

2013. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokak szerint ugy jo a hasam ahogy van de én mégis szeretnék kockákat
2013. nov. 27. 06:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, más nem dönthet helyetted. Személy szerint a kockás hasat én sem szeretem, egy lányon, de ha izmos az egyáltalán nem baj. Na szóval, jó edzést! Fuss vagy biciklizz mellé, és a feneked is nagyon jó lesz (már ha eddig nem volt az)!
2013. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
[link] ilyet szeretnék :D ez még nem túlzás szerintem
2013. nov. 27. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem az :) Szerintem a legtöbb pasit az zavarja, ha izmosabb hasa van egy lánynak, mint nekik.
2013. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen általában :D egyik haverom is ezt mondta
2013. nov. 27. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként kielégítő választ kaptál a kérdésedre? :)
2013. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aha
2013. nov. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!