Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám fokoznom az...

Hogyan tudnám fokoznom az ehsegerzetemet? 4 éve eddzem kisebb nagyobb kihagyasokkal (suli+munka) es megmaradtam egy 75 kg-os szinten.

Figyelt kérdés

Szeretnek tovabb fejlodni legalabb 80-85 kg ig, de egyszeruen nem tudok hizni, es elofordul az is hogy semmi etvagyam nincs. Erzem hogy ehes vagyok de nem tudok enni.


B6 vitaminnal probalkoztam de nem sokat segitett.


Koszonom a valaszokat!



2013. nov. 27. 16:53
 1/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Csípős fűszerekkel (paprika, bors, curry, chili, gyömbér, fahéj, szegfűszeg) és csípős egyebekkel (nyers hagyma, zöldhagyma, fokhagyma, csípős paprika).


Anyósom, apósom azért nem szednek Béres-cseppet, mert akkora étvágyuk lesz tőle, hogy mindent felennének. Azt mondják.

2013. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, ha szemetet eszek, akkor nálam is előfordul ez az éhes vagyok meg nem is. Ki kéne kísérletezni, hogy miket emésztesz jól és azokat fogyasztani. Én pl csirke, fehér rizs, zöldség kombót teljesen jól emésztem és tudok is enni 2-3 óra múlva.

Valamint a minél keményebb, nagy súlyos edzések is segítenek növelni az étvágyat.

Szedj erős multivitamint és ásványi anyag komplexet is.

2013. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél egy napig semmit, utána ne félj éhes leszel!
2013. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól mondja a második. A kevésbé telítő kajákat kell választanod. Én pl. nagyon szeretem a brokkolit, de már kevésbé fogyasztom étkezés mellé zöldségnek, mert nagyon sok vizet felszív, nagyon kemény rostjai vannak.


Nem csak B6-ot kéne szedni, egy normálisabb komplexet, ha azt akarod, hogy helyben legyen az anyagcseréd; egy olyam terméket válassz, amiben a B-vitaminok átlag 3-6000 RDA%-os mennyiségben vannak.


És alap, hogy napi minimum 4 litert megiszol.


Bár jó volna tudni, milyen magas vagy, naturálban azért eléggé meg van szabva, hogy a szálkás tömeged mekkora lehet maximum.

2013. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Patikában lehet venni mindenféle szemetet amik elvileg használnak, de a legtöbb nem ér semmit. Ne egyél annyit egy nap és másnapra úgy kelsz majd fel az ágyból hogy kopognak a szemeid.
2013. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!