Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék erősödni?

Hogyan tudnék erősödni?

Figyelt kérdés

192 magas 55 kilós 15 éves fiú vagyok.

Elég gyenge teljesítményeket tudok elérni:

Fekvő: 15

Gugolás: 50

Felülés: 26

Húzodzkodás: 2


Ezeken az eredményeken szeretnék javítani, mert ez baromira gyenge.

Milyen feladatokat kéne csinálnom, milyen felosztásba/rendszerességben, hogy jobb eredményt érjek el?


Extra étrend és szteroidok, meg ilyenek nem jöhetnek szóba.



2013. nov. 29. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon sovány vagy. Étrend akkor is kellene, nem értem mi bajod van vele. Szerintem a szteroidokról is homályos elképzeléseid vannak, tehát szerintem egy kalap alá veszel elég sok dolgot velük, amiket nem kéne. Legalábbis az ilyen hozzáállással ez szokott lenni.


Egyébként fegyencedzés, vagy súlyzós edzés kéne, de az étrendedet akkor is meg kéne tervezni.

2013. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fegyencedzést hogyan kezdjem?
2013. nov. 29. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Megveszed vagy letöltöd a könyvet és elolvasod. A tömegnövelő étrendre meg keress rá, legalább valamennyire próbálj meg hajolni az alapelveire, mert ilyen testalkatot szerintem csak súlyos ételkerüléssel tudtál összehozni. De ahogy majd stimulálod az izmaidat és eszel normálisabban, fogsz majd fejlődni ne félj. De te mindent az alapoktól kezdj, semmi szükség az előrerohanásra. Súlyzózást sem ajánlanék neked még vagy egy évig.
2013. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsaidat, egyébként nem kerülöm az ételt. Minden reggel bedobok 1 szendvicset, suliban 4-et, hazajövök ebédelek. Délután gyümölcsöket, leginkább narancsot és mandarint eszek, este pedig vacsorázok, úgyhogy eszek rendesen.
2013. nov. 29. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nem túl sok, ha a tápanyagtartalmat nézzük. Tömegnövelésre meg végképp nem lesz ennyi elég, de majd látod.

Öcsém 13 éves, 182 centi és 78 kiló, és nincs rajta olyan sok zsír, mondjuk ő eleve nagydarab, de az ő korában körülbelül 175 centivel még én is 65 kiló megvoltam legalább.


Te úgy tűnik, ennyire ektomorf alkat vagy, kicsit nehezebb lesz majd tömegelni, de legalább bezsírosodni alig-alig fogsz, sőt, hacsak nem hihetetlenül extrém az étrended, akkor kb. semennyire.

2013. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
Kórosan sovány vagy. Ez valami vicc?
2013. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dehogy vicc, tényleg ilyen sovány vagyok
2013. nov. 30. 08:20
 8/8 anonim válasza:
Vegyél tömegnövelőt, menny konditerembe, vagy otthon fegyenc edzést csinálj. Húzodzkodás 2 mi vagy te kislány? hol tart a mai világ?! Heti 5 nap lemegyek a terembe 3-4 órát kifárasztom magam annyira hogy alig tudok hazamenni de akkor is minimum 10 húzodzkodát megcsinálok. Felülés 26? OMG.-.- tesóm 12 éves 50 alatt nem csinál felülést. !!
2013. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!