Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek hány év munkája...

Szerintetek hány év munkája lehet 60-65 kilót felszedni izomból?

Figyelt kérdés

Kathi Béla egyik interjújában azt a választ adta amikor kezdte fiatalon 70 kiló volt,és most már hogy nem edz már csak 140, amikor versenyzett azt mondta,hogy a 160at is elérte.


Ennyi izomtömeget hány év alatt lehet kb elérni?


2013. dec. 1. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy-két évtized akár, meg egy raklap koksz, remélem azért ezt tudod.
2013. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

ezek csak kilók de kétlem hogy mondta volna hogy főként izom volt.

mikor ő 150-160kiló közt volt akkor igencsak be volt hízva,testépítésnél már csak úgy 130kiló volt a súlya.

azt sem utolsó dolog hogy milyen magas az illető,Béla 181 vagy 182cm már nem tudom pontosan.

nyilván egy 165cmes embernek nehezebb felszedni x kiló izmot.

2013. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Naturálban soha. Koxal is esélyes hogy soha, azért Béla nem egy szar genetikájú, plusz egy állat, aki mindent odatett (jó értelemben).
2013. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 clint ***** válasza:

az az erőemelő időszakában volt,gyomra volt bőven és nagyon fedett volt, testépítőként nincs annyi...

De azért én ismerem a Béci kúráit, nem egy átlagemebernek van tervezve...

2013. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek ra de gondolom eselytelen hogy leirj rola valamit is....:D
2013. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:

ronnie coleman kúráját olvastam vhol pár éve:

a mi nekünk sustanon tesztokeverékből+enantát+cipionát (máshogy havják kinn őket) kétnapontati 1-2 helyett)naponta szúrta (he, egy marék clenbuterol, egy marék dianabol és mindennap stanazol injekció....

emelett pedig természetesen növekedsi hormonok...

NNaa hasonló erejüeket képzeljetek el itthon is a nagyobb méretű testépítőknél....

2013. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az irasod eleje kicsit kibogozhatatlan:Dszoval susta meg ena meg cipi naponta?ami igy eleg hulyeseg lenne nem ennyi tesztoszteront kombinalni mi ertelme meg az ena es a cipi ugyanaz nagyjabol vagy nem ezt irtad?ha igen akkor nem ertem dehat megiscsak ronnie colemanrol van szo..es akkor meg melle inzulin is ezerrel gondolom:Dde durva hogy itt nalunk is ez megy "elvonalban"en olyat olvastam hogy napi 16ml melle novi inzulin de napi 16ml ez nehezen hiheto:D
2013. dec. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha hasonlo erejueket kepzeljunk el itthon nekunk mert nincs ronnie colemaneunk?
2013. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!