Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítéssel a maszturbáció...

A testépítéssel a maszturbáció mennyire függ össze? :D

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy itthon szoktam edzeni. Miután végzek az edzéssel,rögtön benyomom a kaját. Rá kb egy órára ( a tesztoszteronszint miatt) maszturbálok. Mmennyire függ össze a kettő dolog? Érdemes várni utána egy kicsit több ideig,vagy nem függ ösze a kettő dolog? lehet értelmetlen a kérdés,de kiváncsi vagyok rá :D
2013. dec. 2. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Vajon Arninak mitől volt olyan karja? PERSZE HOGY A REJSZOLÁSTÓL! :D
2013. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tom nálad h van, de én egy alapos edzés után csak arra várok, h benyomjam a kaját, fürödjek, és a tv-t az ágyból nézzem:)
2013. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mondjuk valaki olyan is írhatna aki meg tudja mondani miért pont kajálás után jön rám jobban az önkielégítési hajlam. Szerintem a megnövekedett tesztoszteronszint miatt,de azt nem tudom,hogy a kaja is szerepet játszik e benne,trehát hogy vesztek e kajamennyiséget azzal,ha önkielégítek. Főként erre vagyok kiváncsi. Mert nőni növök mint a bolondgomba,nem hinném,hogy van káron hatása de nem árt az óvatosság.
2013. dec. 2. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért jön rád ilyenkor, mert beteg vagy! Normális ember nem ezen gondolkodik!
2013. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
beteg az te vagy:D az a beteg.. normálisan nem lehet válaszolni??
2013. dec. 2. 15:30
 6/10 SSanchez ***** válasza:
Nálam is néha előfordul, leedzek és utána olyan kanos vagyok mint az állat, csak nem csapom ki:) De ugye a maszturbációd nem függ össze az edzés utáni fehérje beviteleddel?:D:D
2013. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem azzal nem függ össze :D én ki szoktam csapni, főleg,ha már annyira zavar,hogy nem birom ki :D
2013. dec. 2. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg fehérje távozik ilyenkor. Ez baj. Lassulni fog a fejlődés. Persze ha utána valamilyen egyszerű szénhidrátot belekeversz, és megiszod, nem lesz baj:D
2013. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kössz a választ humorherold :DD
2013. dec. 2. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Kb 50-szer írták le, hogy nincs összefüggés, mert hetente több erre vonatkozó kérdés is volt. Úgyhogy ahogy írtad is, értelmetlen a kérdésed. :-)
2013. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!