Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok! Miért van az L-Carniti...

Srácok! Miért van az L-Carnitintől éjjel szapora szívverésem és 90-100 közeli pulzusom?

Figyelt kérdés
Erre ébredek 5 napnaj mióta szedem. Semmi más bajom nincs, de ez éjjel zavaró mintha futnék mindig és kalapálok.. nagyon zavaró. szívbetegségem nincs, 1 éve voltam kardiológián és tokéletes volt minden. Viszont az L-Carnitin szedése óda ezt érzem éjjelente.

2013. dec. 3. 10:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%
Ne szedjél ilyen marhaságokat, hanem eddzél normálisan és tartsd be az étrendet.
2013. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
natúr csirkemell és zöldségeket eszek heti 1 kg-ot adtam le, 3 hét alatt - 3 kg ment le rólam. kockásodni kezdett a hasam is, de 5 napja be akar segíteni ezzel mert azt olvastam nagyon jól égeti a zsírt.
2013. dec. 3. 11:10
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Csak fokozott fizikai igénybevétel előtt szabad beszedni, mert ezt csinálja! Edzés előtt kb. fél-1 órával ajánlott bevenni.

Amúgy meg szerintem se kellene ilyesmiket szedni...

2013. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
De ha eddig minden a legnagyobb rendben működött enélkül a baromság nélkül is, akkor minek kezdted el ezt használni?
2013. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

jesszus az inteligencia megint a nullán áll... nem lehet, hogy valamilyen alvászavarban szenvedsz?

L-carnitinen kívûl mást nem változtattál a mibdennapjaidon mostanában?

2013. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 dirtboy ***** válasza:
66%

87 meg 56%os szellemileg hátrányos helyzetű válaszoló inkább hagyjon fel a válaszadásokkal és inkább maradjon a kérdezésnél.

úgy beszéltek a karnitinről mintha valami szteroid lenne.

azt sem tudjátok mi az.

bennetek is van karnitin és kajákban is van karnitin.

Teljes tej 3,5 mg

Csirkemell 3,5 mg

Disznóhús 28 mg

Marhahús 95 mg


olvassatok inkább kretének:

[link]


kérdező:

alvás előtt jó pár órával használd csak,ha ezt nem tudod megoldani akkor inkább hanyagold.

a karnitin elég jól fel tud pörgetni,én energetizálóként használtam mert nálam nagyon jól bevált ilyen célra.

2013. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Ki beszélt úgy róla mintha szteroid lenne te szerencsétlen?

Egy rohadt szóval nem mondtam ilyet.

Én csak azt mondtam, hogy edzéssel és étrenddel is tud fogyni, ezért teljesen felesleges ez a marhaság! Fogyott nélküle is, ráadásul pont annyit, amennyi a nagykönyvben meg van írva.

2013. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Te nem tudsz egy pár mondatból álló szöveget sem értelmezni te analfabéta! Baromság azért mert felesleges, nem azért mert szteroid lenne vagy káros lenne vagy bármi, ilyet egy k. szóval sem írtam!
2013. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 dirtboy ***** válasza:
75%

én nem tudom értelmezni?

ezt értelmezd akkor

/úgy beszéltek a karnitinről mintha valami szteroid lenne./


nem azt írtam hogy szteroidnak tituláltátok hanem azt hogy úgy beszéltek róla mintha az lenne.

ennyit az értelmezőképességedről.

2013. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves "dirtboy",

Nem tudom, te ki a tököm vagy, de egy kicsit leszállhatnál a magas lóról...

Ezt te írod: "a karnitin elég jól fel tud pörgetni"

Én ugyanezt írtam pepitában. De ezek szerint erős szövegértési problémáid vannak. Persze, gondolom a sok szar már az agyadra ment, amit a zsírégetés és izomgyarapítás miatt magadhoz vettél :-) csak így tovább barátom!

2013. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!