Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban edzek, lassú a...

Viktorvarga kérdése:

Naturálban edzek, lassú a haladás, elment a kedvem az egész kínlódástól. Voltmár így más is?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is vagyok néha vele így. De gondolj bele ha normálisan eszel betartod ,gyúrsz, még öreg korodban is egészséges leszel, de ha beszedsz valami szart elbazzol magaddal! A lényeg : regenerálódj eleget! Egyél amennyit jónak érzel! Ne piálj bulikban,hagyj fel ilyen faszsaggokkal! Egy hónapig próbáld meg és figyeld a változást!
2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valóban.

ésszerű sorrendet kellene felállítanod,akkor kevésbé gyötrődnél ilyeneken feleslegesen.

ez pedig az egészség megőrzése és a rendszeres testmozgás.

az esztétikusabb külső meg csak ezek mellékhatása nem első számú célja.

2013. dec. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem versenyzel, és nem is akarsz, értelmetlen koxolni! Egyébként ezzel sokan vannak így, főleg ha elérik genetikai határaik.
2013. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok ezzel, de már csak az utóbbi időben. Kb 4-5 éve csinálom, de azért eddig szépen lehetett látni a fejlődést. Jó, nem lehettem hatalmas, mert eleve tök vékonyról indultam, erősen ektomorph alkat vagyok, de formás lettem, amolyan szálkásan izmos. Csak most egy ideje már igazából nem tudok növekedni, szerintem már a határaimnál vagyok. Szerintem szépen lassan áttérek a saját testsúlyos edzésekre (street workout), mert a konditeremben a súlyok emelgetése, így hogy már nem igazán látszik komolyabb változás, már nem okoz örömöt. Street workoutban meg azért lehet még fejlődni, motivációt találni.
2013. dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nah és mit szóljak én :D ? 145 kilos voltam, lefogytam a lógó bőrt izommal kell feszesítenem, ha nem gyurok lóg a bőr... :D naturálba nyomom ilyen kényszer alatt, gondolhatod , hogy utálom már a konditerembe nézegetni azt a sok lelki szegény barmot, akik bámulják a koxos testüket a tükörbe majd flegmán ránéznek a hol 40, hol pedig 42 centis bicepszere. egyszer be is szoltam az egyiknek... azt mondtam neki, hogy én nagyobb eredményt értem el mint ő... erre kinevettek a haverjaival együtt... visszakérdezett.... mondom 145 kilo voltam, lement 60 kilo zsir, feljött 10 kg izom 6 év alatt...aztán végül rájöttek, hogy tényleg nagyob eredmény, szoval valami olyasmi a lényeg hogy vannak akik belső pályán futnak meg vannak akik a külsőn...
2013. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
respect man
2013. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Egyenlőre küzdök még.35 vagyok edzek kb 4 éve..Aszthittem naivan hogy ha edzek izmos leszek:)De rájottem cuccos nélkül nincs izom.veszek egy jó futócipőt szerintem és megtanulok futni:) Kitartást mindenkinek,és sok sikert!!
2013. dec. 6. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is így vagyok vele sokszor. De alszok rá kettőt, és egyenlőre még ott kötök ki, hogy nem kéne. Persze nem ítélem el azokat, akik nem versenyeznek, mégis nagyok, erősek (nem a szétdanázott, vizesen 150 kilós barmok akik arra verik a nyálukat h saját testsúlyukat kinyomják 2-3x), csinálják, lehet 1x én is közéjük tartozok. De az még nem most lesz.
2013. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!