Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a konditermek közegével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is elmenni, de attól tartok hogy a jelenlegi megjelenésem miatt megvetnének az ottaniak.Húsz éves leszek, 187 magas vagyok és elég sovány, mindössze 50-52 kg. Mit gondoltok? Próbáljak más eszközökkel normálisan kinézni és csak utána menjek el?

2013. dec. 6. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
187 centi és 50kilo?huh apám vaskos gyerek vagy:D
2013. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sz ard le
2013. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy titkot elmondok: a terembe járók kb 20%-a néz ki valahogy, de lehet sokat mondtam, a töbi olyan mint te, max van már rajta 5 kiló izom. Senki nem fog rajtad röhögni, kivéve ha okot adsz rá.
2013. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*többi
2013. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában intelligens, segítőkész emberekkel van dolgod, de persze akadnak kivételek.
2013. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, mindenképpen menjél le, max nem egyedül, hanem valamelyik haveroddal, vagy valakivel, ha úgy magabiztosabb vagy. Amúgy senki sem fog kinevetni, ez nem szokás.Egyébként sem Jenők mászkálnak a termekben, az a lényeg, hogy normálisan végezzed a gyakorlatokat, arra figyelj, hogy helyesen eddzél. Próbálj meg valami brutkó tömegnövelést csinálni kajával, és járjál le, jó lesz az. :-)
2013. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
terembe járók 20%-a néz ki csak valahogy?gyere le akkor este a termünkbe: D
2013. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, biztos van néhány terem ahol nem így van, de én a Pest megyei termekben ezt tapasztalom.
2013. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó, hát egy Flex Gym-ben tuti, hogy nem csak a 20%-ék, de mindenki a saját termét írta.
2013. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fitness 2000 még ilyenebb,a legjobbak is innen kerültek ki tóth Dani,Molnár Peti is itt edzettek

este érdemes lenézni ha van rá időtők energiátok,az ország legnagyobb terme 3600m2 ha jól tudom

2013. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!