Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok ehhez az étrendhez...

Mit szóltok ehhez az étrendhez? Javított változat

Figyelt kérdés

Többen írták hogy sok volt egy kicsit a 4ezer kalória,úgyhogy lecsökkentettem 3-ra meg a ch-t is visszavettem. A scitec protein helyett HI TEC WHEY C6 lesz,csak azt nem lehetett választani :P

[link]

Esetleg ha heti 5.000 ből ennél jobbat ki tudtok hozni várom az ötleteket :D

Köszi :)



2013. dec. 9. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Reggel kéne fehérje is, nem csak ch, zsír.

Edzés után kéne ch is, nem csak fehérje.

Este 36 gramm zsír rohadtul nem kéne.

2013. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van, este vagy csak tojásfehérje menjen, vagy még jobb megoldás a lassabb felszívódású fehérjeforrás.
2013. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor veszek egy dextrózt edzés utánra.

Lemaradt a túró estére:

[link]

150g. A tojásfehérjét azt hogy oldjam meg? Én rántottára gondoltam,eddig edzés után mindig bevált (nyáron). Mi bajom lesz annyi +zsírtól?

2013. dec. 9. 16:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Oriznya: annyi zsém nincs,hogy még vegyek egy másik proteint :/ Tudnál valamit ajánlani helyette? Vagy akkor csak menjen a túró a tojást meg hanyagoljam?
2013. dec. 9. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Estére azért nem jó sem a zsír sem a ch, mert az éjszaka termelt növekedési hormonok számát jelentősen lecsökkenti(ergó lassabb fejlődés).
2013. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :) Akkor este csak túró menjen? Abba nem baj ha teszek cukrot?
2013. dec. 9. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Írtam hogy ch se menjen utolsó étkezésbe.


A túrót csináld meg körözöttnek, egyed paprikával, vagy rakj bele édesítőszert, aromát, fahéjat, citromot, sovány kakaóport, proteintápkieget stb stb


Vagy hús+sok zöldség.

2013. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Sajnos utálom a körözöttet,tudom nem gusztus kérdése,de nem bírom/bírtam megenni sose :D Marad a kakaópor :)

A reggeli fehérjebevitelre mit javasoltok? Nyers tojást,vagy csináljak tojásfehérje rántottát? Ha a 2. akkor lenne 2 kérdésem: hogy válasszam el a sárgájától? csak szimplán kanállal vegyem ki? Másik: mit csináljak a megmaradt sárgájukkal? Nem akarom kidobni feleslegesen :D

Köszi

2013. dec. 12. 02:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyersen semmiképp, csinálj rántottát! Sajnos a sárgájával nem tudsz mást csinálni, én volt mikor napi 15-20 tojást ettem, nagyrészt fehérjét (max 3 sárgája), a többi sárgáját adtam a kutyának, macskának :D Most egy ideje inkább tojásfehérje levet veszek, vagy rudat.
2013. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod

Nem nyersre akartam gondolni,hanem főttre :D Értem,hát szomorú hogy ki kell dobni :) Én is néztem a tojásfehérjés porokat/leveket,de olyan drágák,hogy akkor már vehetnék inkább még egy doboz fehérjét..

2013. dec. 12. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!