Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény a Whey Protein...

Vélemény a Whey Protein Professional-ról, és hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

5 kilósat rendeltem, étrendem nincs, mivel csóró vagyok, és így is alig tudtam megvenni, szóval ne kezdjetek el étrend miatt "szidni" . 184 cm vagyok, és 78 kiló körülbelül, hogyan adagoljam edzés előtt, vagy után ?

Arra gondoltam, hogy edzés után valamennyit bekeverek, és megiszom, úgy tudom tesstömeg*2 grammot érdemes bevinni, de nem teljesen tudom hogyan lenne a legérdemesebb, ötletek ?! egyébként ezt rendeltem meg:

[link]


A fehérjéről is érdekelne a vélemény. Ez elvielg csak fehérje.



2013. dec. 9. 20:12
1 2
 1/12 clint ***** válasza:

gyakorlatilag is csak fehérje, amugy nem rossz, kissé túlárazott, cserébe az egyik legjobb ízű.

edzés után és reggel fogyaszd kb két csapzott kanál egy normál adag.... t

Nem feltétlen gond, hogy nincs belőtt étrended,ugyis hobbi szinten akarod, de azért próbálj sok normális kaját enni...

sok sikert!

2013. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tehát reggel felkelek rakjak egy kanállal, és edzés után közvetlenül megint ? Egyébként én nem testépítő akarok lenni, hanem mivel harcművész vagyok szeretnék irdatlan nagyot ütni, és ami kihozható a 0 pénzemből, azt megpróbálom elérni ! :D van kivételesen 50000 ft-om, étrendre nem telik, de 25öt kitudtam csikarni... MEgpróbálok gyors maradni, mellette keményen edzeni. HA telne étrendre azt ius megoldanám, de az már végkép nem telne, így sem tudom 3 hónap mulva, ha ez elfogy hogy fogok venni ! Tehát felkelés után 1 adag, és edzés után mondjuk kettő adag egyől ? (úgy tudom edzésre rá 1 órán belül kell inni )
2013. dec. 9. 20:23
 3/12 clint ***** válasza:

nem a fehérjétől fogsz nagyot ütni.

Ha harcművész vagy akkor inkább valami energizálót kellett volna venned...

2013. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az izom elég fontos, mivel sebesség+izom körülbelül az ütőerő, csak vigyázni kell, hogy ne legyenek közöttek az izmaim.
2013. dec. 9. 20:40
 5/12 clint ***** válasza:
a fehérjepor nem fog izmot fujni rád, plusz a kettő nem nagyon megy együtt, egy harcművész nem lehet kigyúrt, nem tud az lenni...
2013. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
*kötöttek
2013. dec. 9. 20:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor nézd meg Alistair Overam-et ! :D A nagy ütés erőhöz rengeteget kell edzeni, és gyorsnak is kell maradni. Számít az izom... Persze nem mindegy, hogy kötött izmaid vannak-e vagy lazák az izmaid. Ha nem ettől, akkor mégis mitől függ az ütő/rugó erő ?
2013. dec. 9. 20:44
 8/12 anonim ***** válasza:
szet van cuccolva a gyerek
2013. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 clint ***** válasza:

akkor azt is nézd meg, hogy overeem miért nem nagyon mutatkozik mostanság:D

A szteroid nem ugyanaz mint a fehérje...

A hirességek között ne nézelődj a fociban is ott a szteroid.

2013. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az ütő erő lényegében testtömeg x sebesség. (plusz technika, de azt ne számoljuk).

Tehát ha nagyot akarok ütni testtömeg kell (amiből van izom vagy zsír, és érdemesebb izomból felszedni a testtömegedet :D ). tehát az ütő erő végső soron izomXsebesség, magyarul ha edzek és zabálom a fehérjét, ez tűnik leglogikusabbnak, ha nagy erőt akarok elérni, vagy tévedek ? :D

2013. dec. 9. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!