Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szívszúrás, fejfájás, hányinge...

Szívszúrás, fejfájás, hányinger, szédülés, pörgő szívritmus. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Edzőterembe 1 hete járok, most hétfőn voltam 6.-jára, de aznap este sajnos ilyen tünetek jelentkeztek mikor megpróbáltam aludni... Nagyon ver a szívem, és még a fejem hátsó részénél is éreztem, hogy nagyon dobognak az erek vagy valami hasonló nem tudom, hogy mondják... Aztán felkeltem de nagyon szédültem, hányingerem is volt, rázott a hideg... Most kicsit pihentetem a kondit, de azóta is néha beszúr a szívem... Nem edzettem nagy súlyokkal pedig, mindig csak annyival amennyit kényelmesen elbírtam.

2013. dec. 11. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

milyen tápkieget szedtél?

hány éves vagy

2013. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, sok életmód okozta oka is lehet, kevés alvás, bizonyos anyagok hiánya, vagy pont a használata. Viszont én ahelyett, hogy ezt megpróbálnám kideríteni, inkább elmennék orvoshoz! Egy alap hallgatózós vizsgálatot csinálhatna, de kellenének real-time vizsgák is, EKG-t, UH-t, vagy valamit szerintem minimum feltétlen el kéne végezni.
2013. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én Túledzettségre gyanakodtam mivel sok helyen ugyanezeket a panaszokat írják... Nem szedtem semmit se...
2013. dec. 11. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:
De ha egy hete jársz, akkor csak most látod, milyen hatással van rád az edzés. Lehet túlerőltetés volt, lehet az aznapi rossz napod, te érzed, hogy mennyire komoly, viszont ezek már simán az olyan jelek kategóriájába tartozhatnak, amelyeknél egy vizsgálat nem ártana.
2013. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túledzés nem lehet, én is elmennék orvoshoz.
2013. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a két dolog nem is függ össze.


Ez nem túledzés. Menj dokihoz, ha nem múlik el, vagy ha újból előjön.

2013. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem árt edzés után levezetni, nyújtani, kicsit lazítani, hogy ne zavarja a nyugodt alvásunkat, főleg, ha délután végezzük.
2013. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mivel kezdőként egy hét alatt 6szor edzettél, elég valószínű a túledzés. egy nap edzés egy nap pihi.


nem kell kezdőként heti 3nál többet edzened.

2013. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Amik itt vannak tünetek elég sok volt nekem ezért gondoltam, de ha nen megyek Orvoshoz.

2013. dec. 12. 06:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy már első héten első nap után volt ilyen tünet, csak akkor még nem törődtem neki betudtam annak, hogy először voltam edzeni, aznap mellre edzettünk. Utána a hetet végig toltuk csak már nem mellre, és azokon az estéken nyugodtan aludtam. Semmi panasz, aztán ismét jött a hétfő megint mell, és aznap este megint jöttek ezek a panaszok. Ennyi amit még eltudok mondani, de holnap megyek orvoshoz mindenféleképpen.
2013. dec. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!