Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gluténmentes tömegnövelés?

Gluténmentes tömegnövelés?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. Izomtömeget szeretnék növelni. Azt vettem észre, hogy gluténérzékeny vagyok. Ma voltam orvosnál, további vizsgálat később lesz, nem feltétlenül akarok csövet nyelni. Azt beszéltük meg a dokimmal, hogy gluténmentes étrenddel próbálkozom, hátha megszűnnek a tünetek. Hosszú távon szeretnék így táplálkozni, de szeretném ha a súlyom gyarapodna. Eddig is nehezen fejlődtem, gondolom amiatt, h nem szívódik fel a tápanyag :/ Gugliba nem találtam sehol semmiféle infót a gluténmentes tömegnövelésről. Tudna valaki segíteni? Előre is köszi!

2013. dec. 12. 17:15
 1/1 mahjong válasza:

Szia!

Szerintem tömegnövelésre nagyon sokan fehérjedús ételeket használnak... csirkemell, rizs, boltban vásárolt fehérje, stb... szinte bármit ehetsz. Nem olyan sok ételben van glutén, mint azt egyesek gondolják, inkább csak készételek és bolti vásárlás során nehezíti meg az életet ez az állapot.

Ha magadnak készíted otthon a kaját, akkor a legtöbb súlynövelős ételt eheted!

2014. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!