Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodás, hogyan növeljem...

Húzódzkodás, hogyan növeljem az ismétlésszámokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 3 szabályos húzódzkodást tudok megcsinálni. 5-6 szériákban szoktam csinálni. Jelenleg ezt a módszert alkalmazom: [link] , viszont érdekelne, hogy létezik-e valami hatékonyabb, mert kb 2-3 hete már nem tudom növelni az ismétlésszámokat 1el sem, hanem ugyanazon a szinten vagyok, ott pedig azt írja hogy egy hónap alatt ki tudod majd magad húzni egyszerre 10x ha ezt a módszert követed, hát nekem nem jött össze.

Valaki tudna adni esetleg valami jó tippet?

Előre is köszönöm a segítséget!


2013. dec. 15. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet épp azért nem tudsz növelni, mert nincs megfelelő pihenő. Hányszor csinálod egy héten?
2013. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kétszer, viszont van közte 2 nap amikor másra edzek.
2013. dec. 15. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ezt az edzés folyamatot nem mondanám hatékonyabbnak. Ez inkább matematika mint edzés. Ahogy látom nem is tudod végig vinni. Őszíntén nem is csodálom. Felesleges a pihenő időn gondolkozni.
2013. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Oké, akkor egy tipp: ha van segítőd, fogja meg a lábad, és emeljen rajta annyit, hogy fel bírd magad húzni, így végezd az ismétléseket!
2013. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. dec. 15. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
gumiszalag, avagy megnézed hogyan tudod könnyíteni. youtube tele van ezzel.
2013. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!