Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha rendesen edzek akkor miért...

Ha rendesen edzek akkor miért nézek ki úgy mint egy gnóm?

Figyelt kérdés

A vállam gömbölyű a vállövem viszont rövid.A karom vékonyka,a combom marha nagy,de a lábszáram megint vékony.Ferde hasizmom alig van,az alsó V alak viszont fejlett.A derekam vékonyabb mint a csípőm,ezek miatt csapott a törzsem.A mellizmom "lóg".

Ezelőtt már vagy 1 évet kondiztam,3 évet jártam kungfura és most fél éve heti 3x kondizok.Az edzéstervet egy edző rakta össze,a kaja,pihenés kb rendben.

Nem vagyok gyenge,mégis egyszerűen teljesen aránytalan a testem. Teljesen demotivált vagyok,mert sokkal gyengébb fiúknak is szép, arányos teste van nekem meg egy ilyen frankenstein.Haverom is egy éve kondizik,ugyanennyit jár,a kajára s figyel annyira mégis teljesen jól néz ki.De én miért nem?

18/F


2013. dec. 16. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a genetika sajnos behatárolja az embert. Hiába minden, ha neked ezt dobta a gép. Azért lehet javítani, de óriási előnyben vannak a szerencsés alkatúak. Nálunk a teremedző srác brutál jó formában van. Semmi zsír rajta, 140-el nyomogat szériában fekve és egész nap pizzát és péksütit eszik.
2013. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És hogy lehetne legyőzni az ebből fakadó demotiváltságot?

Hogy a legkisebb eredményért is küszkoödni kell?

2013. dec. 16. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a legkisebb eredménynek is örülni kell és nem csak az eredmény számít, hanem a hozzá vezető út is. Az általad elért eredmény sokkal többet ér, mint akinek alapból megadatott egy jó forma és nem kell neki küszködni. Az nem is értékeli az eredményeket, mivel nem küzdött meg érte. Én csak tudom, nekem sincs jó genetikám és mégis kihoztam azért egy közepesen jó vagy közepesen sza r formát, hogy ne legyek annyira szerénytelen.:)
2013. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem..próbálok.

Csak hát olyan vacak,hogy például az iskolában beszélgetnek páran az edzésről,és én is közbeszólok akkor nem sokszor hisznek nekem,mert senki sem nézi ki belőlem,hogy edzek..

És ez keserít,a rengeteg beleölt energia a szinte semmiért.

2013. dec. 16. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, bro :\ majd egyszer a jövőben tán eljő egy jobb világ :D
2013. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!