Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért van, hogy ezek az agyhalo...

Mért van, hogy ezek az agyhalottak azt mondják, hogy koxolok?

Figyelt kérdés

Sima fehérjét iszok edzés után és vitamint eszek.

Azt mondják,hogy ezek koxok...

És hiába mondom,hogy nem csak engem zavarnak ezek az okoskódok kocka pancserek?


2013. dec. 17. 19:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz debilekkel, hadd mondják.
2013. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én nem törődöm velük, egy majom ezt magyarázta nekem nemrég: a haverja 10 kilót nőtt 3 hóna alatt a B vitamintól... Akinek ennyi esze van, kár vele foglalkozni.
2013. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük. Ezeknek hiába magyaráznád, csak az idődet pazarolnád. Igyad nyugodtan, hülyékkel nem érdemes foglalkozni.
2013. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De annyira idegesítenek úgy hívnak,hogy koxos....a suliba.

legszívesebben szét verném a pin kódos fejüket.

b-vitamintól :D :D :D az jó

2013. dec. 17. 19:10
 5/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért,mert nem ébresztesz tisztelet.Ha én a terem közepén vennék be egy levél danabolt,akkor se merné senki a szemembe mondani,hogy ez egy koxos.Azzal meg,hogy mondod nekik,hogy nem is...vagyis magyarázkodsz,még inkább lejáratod magad,ami további dominancia csökkenést eredményez.Az hogy ez zavar téged ismét azt mutatja,hogy érdekel ki mit mond,vagyis megerősítésre vársz.Egy férfi sz@rik arra,hogy kis csótányok mit motyognak.
2013. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem sem szóltak be soha. :)
2013. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ámen!!!!!!!!
2013. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ezt a Montez előttinek írtam:)
2013. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Egyiket úgy megijesztettem, hogy egész éjszaka ezeket olvasta az interneten, másnap már bocsánatokat kérte !
2013. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hát rendben ezt megfogadom :) de gondolom azért nyomják ezt a dumát mert 8hónapja csinálom és elég szépen fejlődtem :) igaz első 3hónap diéta :)

Szépen tartom a kaját meg mindent :)

Amúgy még csak 8.os vagyok így nem vagyok úgymond "férfi",hogy mindent tudjak kezelni így hozzátok fordultam :)

2013. dec. 17. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!