Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdek januártól diétázni,...

Elkezdek januártól diétázni, ez az étrend így jó lesz?

Figyelt kérdés
Napi 2,5 x tskg fehérjét felnövelem 3-ra, viszont a napi 5x tskg ch-t mennyire csökkentsem? Tudom hogy Diétában fokozatosan kell csökkenteni a ch-t, a Diéta vége felé el kell érni a 1,5; 2 tskg ch-t, de közben hogy csökkentsem? Eleve első héten mennyire csökkentsem az 5-öt, ahonnan majd továbbcsökkentem?
2013. dec. 18. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

3x tskg legyen a CH ! Annál alább ne vidd !

Fehérje meg 2.5 - 3 x tskg között !

2013. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fokozatosan kell? :D jó tudni én levittem kb 1 x tskg-ra néha az alá edzés napokon persze elérte az 1-t simán, talán 2-t is, de azt nem hiszem.
2013. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell levinni és le lehet menni egészen 1g x ttkg körülire. Persze ha megvan a heti 0,5 g csökkenés ,a akkor nem kell lejjebb vinni, mert csak izmot vesztesz vele.
2013. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok én nem fokozatosan vittem le, úgy nem nagyon bírom betartani, heti többet fogytam mint 0.5kg, izom nem nagyon ment lejjebb (közben edzettem), viszont a teljesitményben meglátszik egy picit, mondjuk nem kizárt hogy azért emelek kevesebbet, mert -8kg lejött, guggolás, nyomás kb maradtak.
2013. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0,5-1 kg között még jó az ütem, igazából heti 1kg fogyás fölött van nagy izomvesztés.
2013. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!