Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítőket...

Milyen táplálékkiegészítőket használsz és ezekre mennyit költesz egy hónapban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Multivitamin (pl puritans pride, mega daily one + C-vitamin, tejsavóprotein (myprotein impact, mhn whey) + edzés után ehhez maltodextrin, kreatin. Kb havi 20-30 ezer, változó.
2013. dec. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak proteint használok folyamatosan mint táplálékkiegészítőt.Abból egy 5kg vödör 2 hónapra elég.Meg évente van 4 hónap amiken valami edzés előtti energizálót veszek vagy lenyomok egy kreatint kúrát.Az éves átlag amit kiegészítőkre költők szerintem havi 15000ft megáll.
2013. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

havi 150-200 rugó is elmegy.

protein izolátum, glutamin, vitaminok, ásványi anyagok, izületregenerálók,kreatin, vagy pumpáló szerek, tribulus, folyékony aminosav,gh termékek néha....+egyéb dolgok

2013. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Majd negyed millió ft tápkiegre havonta? Béla^2 te vagy az? :D

Hagyjuk már...


Én amit rendszeresen használok, edzés után tejsavó+koncentrátum keverék, nap közben vagy/és este tejfehérje, meg multivitamin. Ez megvan havi 12-14 eft-ból. Évente 2 kreatin kúra is lemegy, 8 hétig szoktam használni betöltés után még, ekkora felugrik havi szinten 16-18 eft-ra.

Vagy nyáron szoktam futás mellett BCAA-t használni, az is rátesz 3-4 eft-ot havonta.

2013. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sima mezei multivitamin, amit bármely patikában meg lehet vásárolni.


Másra nincs szükségem.

2013. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hoool vetteeed? A naaagy patikában? Tudod ott 2-3x annyiba kerül ugyan az a mennyiség, mint ha bemész egy Scitec vagy Biotech boltba.
2013. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
oda van írva magyarul...+egyéb dolgok, de ahhoz kell a tápszer is.gondolom, azt már senki nem olvasta, magyar mentalitás, az összegnél megállj volt:)
2013. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy senki nem olvasta? Én pl egy kur va szót nem írtam arra, hogy ennyit költesz. A te dolgod. Ez is magyar mentalitás, hogy általánosítasz és egyből mindenkit írsz, pedig csak egy-két emberről van szó.
2013. dec. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
montez, annak szólt, akik olyan választ írtak, amilyet...ne vegyél magadra mindent.
2013. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
már megint ez a mindent.:)
2013. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!