Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen feladatokra mlyen...

Ilyen feladatokra mlyen gyakorlatokkal lehet edzeni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy pl.egy másik embert a hátamon vagy a kezemben cipelek.

2013. dec. 21. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hat pont ezeket kell erre csinalni:)
2013. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt kell gyakorolni. Mondjuk egy kemény guggolás, felhúzás, bicepsz állva, mellről nyomás az tuti sokat erősítene rajtad (is).
2013. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De kondiban lehet?Azért kérdezem,mert még tavaly volt tesiórán ilyen feladat,én meg nem bírtam el az osztálytársam.:/ De akkor még nem kondiztam.
2013. dec. 21. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, az izomzatod tudja, hogy súly, vagy osztálytárs van a kezedben?
2013. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor a hatadon van akkor combol+derek es tudo is kell.Erre jola gugolas valoban.Mikor akarodba van akkor eros bicepsz,derek.comb ismet+ szuflaval is birni kell mert messzire kell elcipelni gondolom
2013. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen feladatokhoz olyan edzés illene,ami az egész testet egyként terheli és a lehető legkevésbé izolál.A crossfit.Versenyen van rönk-zsák cipelés,súlyszánkó húzás,meg mindenféle hasonló versenyszám.Vagy ott van még az asszony cipelős futóverseny is,ez is népszerű egy két helyen.Ha meg otthon szeretnél rá edzeni,akkor kezd egy 40 kilós zsákkal.Kitűzöl egy távot és hozod viszed,plusz mellé nem ártana a kettlebell swinget megtanulnod,hogy jó tartással cipelj és erős legyen hozzá a törzsed,ami a leginkább kapni fog a cipelés alatt.
2013. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!