Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó tömegnővelő lenne nekem?

Ez jó tömegnővelő lenne nekem?

Figyelt kérdés

Volumass 35 Prof-al szemezek már egy ideje. Tömeglek már egy kis ideje viszont szeretnék egy jó shake-et, hogy 1-2 kajálást megkönnyítsek idő szűkében.

Közepesen nehezen zsírosodónak mondanám magam, mert igazából ha annyit eszem mint a ló akkor sem igazán hízok viszont egyáltalán nem lehetlen (lásd, most is van rajtam egy kis felesleg, 16% a testzsírom)

Éppen ezért nem egy nagyon magas ch tartalmú tömegnövelőt szeretnék.

Ez lesz a legelső táplálékkiegészítőm amit valaha vettem, ezért is kérnék egy kis segítséget (az ilyen patikai C vitamint nem számítom bele, hanem rendes bodybuilder-es cuccok közül :D)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 23. 12:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*tömegnövelő
2013. dec. 23. 12:11
 2/13 anonim ***** válasza:

A Volumass 35 egy igazán jó tömegnövelő, veheted. De csak edzés után használd, nap közben oldd meg szilárd kajából.

Étrend úgy látom van(a leírás alapján következtetve), vitamin? Az is nagyon fontos egy testépítőnek.

2013. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Vitaminnak egy Mega Daily One Plus-t fogok venni, jelenleg csak ilyen gyógyszertári C vitamin meg ilyenek vannak itthon.

Nagyon köszönöm a választ! :)

2013. dec. 23. 12:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Az jó lesz, és nagyon szívesen :)
2013. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Jumbo-t ajánlom,árban is meg minőségben is jobb.A Volumassot általában edzés utáni gyors ch visszatöltés céljául alkalmazzák.
2013. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a Jumbot is. Nincs semmi gond a Voluassal. A Jumbo alatt melyiket érted, a narancsot vagy a zöldet?
2013. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mindkettőt,mindkettő Jumbo ugyanannyira jó.
2013. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeséget azért ne írj már légy szíves.

Hogy mondhatod, hogy ugyanolyan jó a kettő, amikor az egyikben 22, a másikban 32 gramm fehérje van 100 grammonként. Rohadtul nem mindegy.

A Volumass 35 Prof. kb a Jumbo Prof. szintjét üti meg, a zöldet meg hagyjuk inkább...

2013. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mármint nem a 2 Jumbot hasonlítottam össze egymással,azt írtam,hogy mindkettő ugyanannyira megfelel a célnak.(elnézést kérek,ha rosszul fogalmaztam az előbbi válaszomnál)Tömegnövelőnél a fehérje tartalom másodlagos,én a jumbo-t tartom jobbnak(a narancssárgát)Árba jobb,nekem jobban bejött.
2013. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Így már jobb, de azért még így sem értek egyet igazán.

Hogy lenne egy tömegnövelőnél másodlagos a fehérjetartalom? Az a legfontosabb(nyilván persze több benne a ch, mint a fehérje, de ebből nem azt kell levonni, hogy a fehérje nem fontos). De akkor mi az elsődleges, ha a fehérje másodlagos?

2013. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!