Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körülbelül hány év edzéssel...

Körülbelül hány év edzéssel érthetnék el ilyen testet heri 3 x konditeremben?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 25. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Átlag emberhez viszonyítva jól nézki viszont testépítőként már nem. 1 év bőven elég lenne szerintem vagy fél ha jó a genetikád. Persze csak, akkor ha minden rendben van edzés, étkezés, pihenés.
2013. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kevesebb, mint egy év alatt meg van, lehet még annyi sem kell, ha onnan indulunk ki, hogy nem vagy nagyon elhízva, avagy nincs rajtad valami sok izom de nem is vagy baromi sovány, edzés étrend rendben lesz és legalább átlagosan jó genetikád van.
2013. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kössz srácok :)) most vagyok 16 éves és átlagos testalkatu vagyok. Azt mondjátok ezek szerint ha betartom az étkezést és a heti 3x edzést elérhetek ilyen testet 17 éves koromra?
2013. dec. 25. 22:46
 4/16 anonim ***** válasza:

Hány fél-egy éve edző néz ki így? [link]

A méretet és szárazságot együtt kell hozni. A méret elérhető egy ennyi ido alatt siman de nem ilyen szárazon

2013. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is hülyeségeket beszélnek. Egy év alatt nem leszel ilyen formás. Bár ez a srác nem több 70 kilónál, de rendesen száraz ám. Én első látásra, amikor még nem olvastam a hozzászólásokat, azt mondtam, hogy két év. Mivel a heti 3 edzés nem túl sok, és úgy sem fogsz patent kaját tartani, mert amúgy is hülyeség azzal sokkolni magad. Kezdőként meg pláne.
2013. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincs rajta sok izom 1 év alatt hozható 10 hónapos tomegeles 2 hónap laza Diéta és meg is van nincs olyan nagy izomtomeg,hogy ne lehetne hozni ekkora szárazság mellett
2013. dec. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Függ a magasság testsúly aránytól is, mert lehet 180 magas 50 kilóval vagy 165 magas 80 kilóval. Viszont a képen lévő srác igen hamar elérte ezt az alakot. Ahogy előttem leírták egy év alatt meglehet.
2013. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
lehet valaki*
2013. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azt a szintet, amelyik azon a képen van, amit a kérdező linkelt, lehet hozni, ha még kicsit a genetika is besegít (nem zsírosodik könnyen). Nézd már meg, azon hogy néz ki, ~1 év alatt hozható feltéve, hogy nem indul annyira kis szintről.


Minek linkelsz be róla egy tök másik képet? Nyilván van kis különbség a kettő között.

2013. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig ő van mindkettőn csak az elsőn rosszak a fények.
2013. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!