Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körülbelül hány év edzéssel...

Körülbelül hány év edzéssel érthetnék el ilyen testet heri 3 x konditeremben?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 25. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy UK men's fitness 2012 szeptemberi számában 3 hónap munka gyümölcsében mutat be egy ilyen alakot. Csak 2 kg-ot szedett fel, de alakra sokat fejlődött 12 hét alatt. Levan írva a protein adagja is, meg egyéb ételek. 4 kép is van a fejlődésről. Nos nem biztos, hogy kell egy év hozzá.
2013. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen magazinokban levo atalakulasok legtobbszor csak el akarnak adni valamit
2013. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Termék név nem volt sehol leírva. Termék név nélkül reklámozni érdekes lehet.
2013. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindezek mellett táplálék kiegészítőt szedjek igaz?
2013. dec. 26. 18:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Ès ügyelj arra hogy a teljesitmènzed a konditerenben megy felfelè.
2013. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy ő van mind a kettőn, de szerintem nem csak a fények mások, hanem két egészen más szintje van lefotózva.


Ezt kb. akármelyik emberrel meg lehet csinálni, akinek volt már komolyabb fejlődése, és képei a különböző időszakairól.


[link] merthogy itt is Jay Cutler van mindkét képen aztán nem csak a fények mások :D, hogy sarkított példát hozzak.

2013. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!