Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az első alkalom egyedül a...

Az első alkalom egyedül a teremben?

Figyelt kérdés

Üdv !

Nemsoká készülök az otthoni termemből, elemenni rendes terembe. Ahogy mennék bérletet vásárolnék meg minden.

Picit félek, hogy más kibeszélne, mert csak 17 éves vagyok és nem vagyok magas.

Ismerős azt mondta, hogy ne kondizzak, mert nekem úgy sem állna jól, mert alacsony vagyok.

Magasságom 172 cm, csak az 180 magassaknak ál jól. Felhúzott össze is vesztem vele, mintha a lelkembe taposott volna.


Hogy derítsem ki hol az öltöző stb, a terembe ?

Milyen volt az első alakalom, egyedül mennék.. ?



2013. dec. 26. 19:42
1 2
 11/15 Sir Sarcasm ***** válasza:

A legjobb testépítők általában átlagmagasak.


Nézd meg pl. Bereczki Krisztiánt, a magassága miatt sokkal nagyobb tömegre van szüksége, mert nagyon hosszúak a végtagjai és sokkal több izom kell rá. Pedig még ő sem olyan ordenáré magas, azthiszem kb 185 cm. Ebben a sportban viszont már ez is soknak számít.

2013. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

na hasonló bíztatást egy kedves "baráttól" én is kaptam:)

ugye elég vékony voltam 165 centihez 45 kiló és boldogan újságoltam h neki álltam végre kondizni,kajára figyelni stb. elég kegyetlen mód leszólt h aki vékony az is marad,és h kár volt neki állnom, és h valószínűleg lány létemre végképp nem lesz hozzá kitartásom. ehhez képest több mint egy éve csinálom (heti 4 edzéssel), és már 60 kiló fölött vagyok:)

a poén az h most meg azzal fáraszt h lassan túl "férfias" leszek és h túlzásba viszem:D na de hagyjuk is a témát..

szóval hajrá:D

a többi kérdésed nagyából mrá megválaszolták szóval nem írnám le én is,csak gondoltam egy kis bíztatás jól jöhet:)

2013. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jófej barátaitok vannak.
2013. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én is pont 172 vagyok :D 43 as a karom hidd el jól áll az amúgy mond azt a pultosnak hogy vezessen körbe
2013. dec. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Mintha magamat látnám esküszöm. Még mindig szoktalan, így egy hét után is bemenni a konditerembe a 158 centimmel és a 47 kilómmal. Legrosszabb, hogy még személyi edző sincs velem, meg egy barátnőm se, meg hogy mind, még a szüleim is hülyének néznek, hogy én akarok kondizni, meg katona lenni, akit elfúj az első szél?.. Na akkor néztek egy nagyot amikor két óriás, teli bőröndöt simán levittem a harmadikról, meg amikor apám kezét megszorítottam. :D De még mindig nehéz kondiba, amikor nézem az edzéstervem, és a sok 100 kilós, izmos ember között próbálom megtalálni pl a lábtolót. :D

Majd egy hónap múlva jobb lesz, addigra megszokom a helyet :D

2014. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!