Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne a jobb választás?...

Mi lenne a jobb választás? (edzés, nem tápkieg)

Figyelt kérdés

Egy szó: szilveszter :D


az edzéstervem így van, hétfő, szerda, péntek.

kedd este meghívtak egy buliba (nem fogok inni, ezt elterveztem, csak a szokásos túróm letolom indulás előtt és ennyi). maximum, 1-2 pohár sör, ha nem bírom, de erős akaraterőm van.


a lényeg, hogy hogy érdemes edzeni??

első verzió: kedd délután lenyomom és este megyek bulizni. hátrány: alvás hiányában kidobhatom az ablakon a regenerálódást.


második verzió: másnap én nem reggel megyek haza, hanem csak késő délután. addig nem tudom a saját kajámat enni, csak ami a haveréknál lesz. talán tojást eszek zöldséggel, fogalmam sincs. (ez megint egy fejtörős dolog, de majd egy másik kérdésben). naszóval itt ha hazaérek csak későn tudok edzeni, akkor is úgy, hogy alig eszek előtte valamit.


melyik lenne a legtűrhetőbb változat, ami kevésbé megy a káromra?



2013. dec. 27. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg az lenne a tűrhető változat,ha abbahagynád ezt a rabszolgai időre evést,meg a rennegerálódós ökörséget legalább pár napig és megpróbálnád jól érzeni magad a buliban.Még a legelvetemülntebb testépítős korszakomban sem voltam ekkora begyöpösödött.
2013. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Támogatom az előttem írót! Azzal nem értek egyet, hogy ha valaki edzeni jár, heti szinten csont részegre issza magát, de SZILVESZTER egyszer van egy évben. Nem azt mondom, hogy idd le magad hányásig, de pár sör, esetleg más mit árthat? A kaja meg a legkevesebb, mit gondolsz leépülsz 12 óra alatt? Ha gondolod a túrót edd meg előtte, hogy megnyugodj, ott pedig úgyis lesz valami kaja, egyél, érezd jól magad!
2013. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom. de az edzést mikorra rakjam? aznapra, vagy másnap estére?
2013. dec. 27. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, amikor neked jobb!
2013. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teljesítményileg a kedd lenne a legjobb, de regenerálódás szempontjából a szerda.

melyik az optimálisabb? te hogy döntenél?

2013. dec. 27. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerda este mennék.
2013. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a szerdai edzésemet csütörtökön, a péntekit szombaton fogom megcsinálni a jövő héten, mert Szilveszterkor buli van, 1-jén meg macskajajj és kész. :)

(Évente 2-3-szor bulizom csak, ennyi bőven belefér.)

2013. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!