Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék vagy 1-2 hónapig...

Szeretnék vagy 1-2 hónapig fehérjeporokat szedni, de a lentiek közül melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


És még annyi,hogy ezek a fehérjeporok nem felfújt izmot adnak hanem rendes,erős izmok lesznek?(persze edzés mellett nem önmagában gondoltam szedni őket)



2013. dec. 27. 21:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
1-2 hónap=kipróbálás,hogy mennyit segít...ja és hozzáfűzném,hogy úgy látszik Magyarországon csak az ilyen oltogató,bunkó emberek tudnak itt vagánykodni,hogy hülye vagy hozzá meg minden...de tudjátok valakinek el kell valahonnan kezdeni és ugye bár a honlap címe adhat egy kis ötletet,hogy az oldal mire is való...TANÁCSADÁS ÉS SEGÍTÉS...de ha ennyire hülyék vagytok,hogy a kérdés lényegét nem tudjátok értelmezni akkor elég gyenge izkolázottságotok lehet...én tanácsot szerettem volna kérni,hogy a három fehérje közül melyik is a jobb,de ti csak jampiskodni tudtok...de tudjátok mit...beletörődtem,hogy a sok kemény legény aki otthon ül és a nap 24 órájában a gépet nyomja azok mire is viszik az életben...meg visszatérve erre,hogy felfújt izmok...láttam én már olyan verekedést,hogy a csávót akit kiütöttek 6x nagyobb volt meg kigyúrt teste volt...de amikor hasba meg állon rúgták nem ért semmit a kigyúrt teste...egy vézna,30kg-os kis gyerek is tud olyat ütni mint egy boxoló akár...szóval ennyit erről a magyarországi társadalomról
2013. dec. 28. 00:45
 12/15 tap bela ***** válasza:

És még annyi,hogy ezek a fehérjeporok nem felfújt izmot adnak hanem rendes,erős izmok lesznek?(persze edzés mellett nem önmagában gondoltam szedni őket)



..... amikor ilyet olvasok, hogy a fehérjétől felfújt izmok.... meg hogy 1-2 hónapig innám?!?! Nem kell megharagudnod, hogy a választ adók azt próbálják megírni neked, hogy alapjában véve, olyan mérvű tudatlanság van a fejedben, amit először pótolnod kellene..... mivel erre a információ hiányra, értelmes, normális, szakszerű választ nem lehet adni.


Már alapból ott a gond, hogy felsorolsz 3 fehérjét, amiről valószínűleg (hogy mit tartalamz összetevők) "halványlilafingod" sincs. ;-)


Ezek után még te vagy felháborodva, és oltassz?!?!

No látod , hogy idézzelek" ez a mai magyarország.....

2013. dec. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Te egy igazi barom idióta állat vagy kérdező. Azt hiszed, hogy a fehérjepor majd más izmokat eredményez te gyökér?

Az is csak kaja. A fehérjeport is csak aminosavakká bontja le a tested és azt hasznosítja, mint ahogy a hús vagy tojás fehérjéjét is. Nem lesz tőle más izmod, mert az is csak sima kaja. Érted már idióta?

Az meg hogy egy testépítő nem tud verekedni neked miért furcsa? Nem fog senki jobban bunyózni, mert izmosabb. A verekedés teljesen más. Ha emiatt edzenél, akkor fölösleges, menj inkább harcművészetet tanulni, de a testépítés nem erről szól.

És nehogy már te szólj be a nulla tudásoddal az itt válaszolóknak kisgyerek. Előbb olvass pár hónapig, mert totál nem vagy képben.

2013. dec. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekünk milyen a végzetségünk? Nem tudom kinek milyen, de még egy szakiskola 9.osztályában is veszik ennyire felületesen a test épülését. Szóval biztos nagyobb, mint neked Mr. 8 általános...
2013. dec. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nemazért fiam, de ha felteszel egy kérdést a sportrovat testépítés témakörében, és ezt az ÖSSZES válaszoló kifogásolja valahogy, akkor azért csak fel kéne merülnie benned, hogy a hiba a te készülékedben van, nem? Vagy mindenki hülye, csak te vagy helikopter?
2013. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!