Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék vagy 1-2 hónapig...

Szeretnék vagy 1-2 hónapig fehérjeporokat szedni, de a lentiek közül melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


És még annyi,hogy ezek a fehérjeporok nem felfújt izmot adnak hanem rendes,erős izmok lesznek?(persze edzés mellett nem önmagában gondoltam szedni őket)



2013. dec. 27. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha már a shopbuilderen jársz, elolvashatnád az alapismereteket például. És miután megokosodtál, azután költsd csak a pénzed.
2013. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
úgy látom nem olvastad el teljesen/rendesen azt amit írtam...edzek most is,de kiszeretném próbálni 1-2 hónapig a fehérjeport/porokat is...és közvetlen EDZÉS UTÁN szeretném szedni a fehérjeport...és azért kérdeztem,hogy érdemes-e ilyen fehérjeporokat szedni,mert nem akarom azt,hogy jó-jó szedem 1-2 hónapig max.,de utána abbahagyom és nem akarok lenni azalatt az 1-2 hónap alatt egy nagy kemény,kigyúrt csávónak tűnni utána meg miután meg nem szedem leereszteni mint egy lufi...nekem az a célom,hogy egy rendes,erős ember legyek ne pedig egy felpumpált állat aki csak akkor néz ki hű de kigyúrt csávónak amikor eszi a fehérjeporokat agyba-főbe ;) remélem érthető voltam
2013. dec. 27. 22:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Elsőre is érthető voltál, pont azért írtam azt, amit...
2013. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Olvass utána tényleg. Nagyon nagy képzavarban vagy.
2013. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Haver, te nem tudom hol élsz. A fehérjeportól magától nem leszel nagyobb, nem lesznek felfújt(?) izmaid, ez nem csodaszer, ez is csak egy tápanyag.
2013. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kérdező te egy igazi segg vagy egy ipari barom ilyet hol a f.aszba gyártanak?
2013. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sir Sarcasm ***** válasza:
most komolyan! milyen az a felfújt izom? levegő van benne?
2013. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ti se tudtok olvasni...AZT IS ÍRTAM,HOGY MELLETT UGYAN ÚGY FOGOK KAJÁLNI,EDZENI MINDENT CSINÁLNI...ha meg nem tudjátok milyen az a felpumpált izom akkor hát ti vagytok nagyon hülyék...
2013. dec. 28. 00:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt áruld már el hogy 1-2 hónaptól mit vársz? Hogy 30 cm-ről 45 cm legyen a bicepszed? Ha már ilyen fogalmakkal rendelkezel hogy felfújt izom, akkor kicsit többet kéne nézelődni builderen..
2013. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem te vagy a hülye és mostmár bohóc is vagy lejáratod magad tudod nem mindegy hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.az a baj h te annyira nem rendelkezzel ebben a témában alapvető tudással hogy egyszerűen elmagyarázni sem lehet
2013. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!