Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az hogy lehetséges hogy 3...

Az hogy lehetséges hogy 3 hónapja edzek és nem jön tömeg?

Figyelt kérdés
Súlyban fejlődök egész rendesen és látványosabban is nézek ki de a testsúlyom minusz 1-2 kg 180cm/78kg-ról kezdtem most 76kg vagyok de nagyobb sulyokkal tudok rendesen edzeni tehát fejlődök csak a testtömegem nem.Enni eszek elég sokat plusz még edzés után tejsavóprotein és gyors szénhidrát is megy.Vagy az elején ez normális?
2013. dec. 28. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elég sok az nem elég. Elég sok szemét az még mindig szemét. Számold ki miből mennyi kell és vigyél be annyit.
2013. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert nincs étrend, ami szerintem kezdőknek a legfontosabb!
2013. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez jó étrend lenne?

Reggeli 100g zabpehely


tizorai 100g rizs,100g csirkemell filé


Ebéd 100g rizs 100g csirkemell filé


Edzés után 50g Whey protein 40g carb f


100g rizs 100g csirkemell filé


Ez elég lenne a növekedéshez? Zsiradékot mit kéne használni?

2013. dec. 28. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggel is kéne fehérje a zabhoz. Zsír: omega-3, lenmagolaj, olívaolaj, olajos magvak...
2013. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem hogy ha nem nő a súlyom akkor miért vagyok képes nagyobb súlyokkal edzeni és fejlődni fekvenyomásban is már megy 75kg-al a széria
2013. dec. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!