Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire fogok tudni izomtömeg...

Mennyire fogok tudni izomtömeget növelni ilyen edzésekkel?

Figyelt kérdés
Hali! Hetente 4x járok küzdősport edzésre(mma,box, thaibox), ahol viszonylag elèg sok a kardió (de a heti 4 edzésből kb 2 edzés olyan hogy van erőfejlesztés is) és mellette járok konditerembe, illetve kondiparkba( heti 2-3x). Az lenne a kérdésem hogy ilyen sok kardió edzés mellett mennyire fogok tudni izomtömeget növelni?
2013. dec. 28. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem leszel igazán nagy soha, de szálkás egész évben.
2013. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(persze ha a kaja is olyan).
2013. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ezt csinálod egész évben bármit megehetsz, és még hízni sem fogsz, nekem is volt egy ilyen ismerősöm, küzdősport, ment neki, versenyekre is járt, mellette, mikor volt ereje, még edzeni is lement...egész nap szalonnát, meg zsíros húsokat evett, péksüteményekkel lekísérve, mert ezeket kívánta állandóan, és még így is jó formában volt.
2013. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom a valaszokat :)

A jo kajalast probalom betartani, de neha lecsuszik 1 2 peksuti meg ilyenek..

Szeptemberbe kezdtem el edzeni es eleg jol haladok szerintem, 78kgrol kezdtem kb 35 40% testzsirral, most 75kg vagyok kb 15-20% testzsirral

2013. dec. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!