Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zöld Jumbo, sárga Jumbo vagy...

Okrwdw kérdése:

Zöld Jumbo, sárga Jumbo vagy MyoMax Hardcore?

Figyelt kérdés
Nehezen hízó vagyok, 75 kiló.
2013. dec. 28. 21:42
1 2 3
 11/21 clint ***** válasza:
mi kell edzés után a szervezetnek nagyokos?
2013. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Pontosan az amit enek egy adagja tartalmaz.feherje es gyors felszivodasu ch.mostmar ne csak kerdezz
2013. dec. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 clint ***** válasza:

Mível nincs kedvem megvárni a válaszod, gyere el hozzám összedobok én is neked 1 kiló zabból (400 ft) egy kiló cukorból (600 ft) és egy fél kiló tejsavóból (3000ft) egy 2,5 kilós tömegnövelőt és egy 10ezerért a tied... Jah hogy leírtam hogy pár ezerből meg tudod oldani ugyanazt?


Még valami... edzés után gyors utántöltés kell, amiben zab van, az nem lesz az!!!


Jah és lehet kimaradt pár összetevő (palazinóz meg malto stb) de ezek ugyis minimálisan vannak benne, és a te szavaiddal élve ennyitől "nem lesz nagyobb a karja" :D

2013. dec. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ez mar teljesen mas kerdes hogy nem eri meg en egy szoval se mondtam hogy megeri anyit mondtam h edzes utan jo.az meg h zab van benne nemfeltetlen jelent lassu utantolest egy rakat dextroz mellet
2013. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A te szavaidal elve nem lesz nagyobb karja tole.tehat miert is nemjo neki akkor?:-D
2013. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 clint ***** válasza:

sajnos de... mivel a 220 grammban legalább 100 gramm a zab... cukrozott zab, kb igy lehet hívni. Tartalmaz az adag 5gramm rostot is ami szintén beleszol, illetve nehezíti a következő szilárd kajálást.

Nehezen hízoknak jó lehet max reggelire, bár kissé drága reggeli.

A jumbo prof ugyanez csak egy kanál szénhidrátot elvettek belőle.... Saxszal annyiban nem értek egyet, hogy ez is ugyanolyan cukorhalmaz, kb 10 grammal kevesebb cukrot tartalmaz, és kevesebb zabot a jobb chkbol vettek inkább ki belőle...

egy szó mint száz a jumbo egy tulárazott reggeli, amivel jól megfejik a fiatalokat, Vörös Zolival reklámozzák aki sose fogyasztja... de mindenki döntse el maga, mit szeretne :)

2013. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 clint ***** válasza:
javitom az érthetetlent amit irtam az előbb, mindkét jumbo cukrozott zab, csak a profban van egy kanállal több fehérje.
2013. dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 tap bela ***** válasza:

Végre valaki leírja a lényegét ennek a túlreklámozott terméknek!!!!!!!!!!!!


sajnos de... mivel a 220 grammban legalább 100 gramm a zab... cukrozott zab, kb igy lehet hívni. Tartalmaz az adag 5gramm rostot is ami szintén beleszol, illetve nehezíti a következő szilárd kajálást.

Nehezen hízoknak jó lehet max reggelire, bár kissé drága reggeli.

A jumbo prof ugyanez csak egy kanál szénhidrátot elvettek belőle.... Saxszal annyiban nem értek egyet, hogy ez is ugyanolyan cukorhalmaz, kb 10 grammal kevesebb cukrot tartalmaz, és kevesebb zabot a jobb chkbol vettek inkább ki belőle...

egy szó mint száz a jumbo egy tulárazott reggeli, amivel jól megfejik a fiatalokat, Vörös Zolival reklámozzák aki sose fogyasztja... de mindenki döntse el maga, mit szeretne :)

2013. dec. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze, nem sokkal jobb a narancs, én azt sem venném meg, mert drága, a Myomaxot meg főleg, de ha az a kérdés, a háromból melyik, akoer a Proff
2013. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 clint ***** válasza:
én ha választanom kell akkor myomax. Nincs benne cukor, kreatinok, hmb 10 gramm amino stb van benne... sztem nagyon összetett, a scitec talán legkiforrottabb terméke, é talán az egyetlen... drágább a zaboselefántnál de ha a tartalmár nézzünk, akkor a jumbo jobban tul van árazva.
2013. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!