Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo professional, (sárga...

Jumbo professional, (sárga jumbo)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményt szeretnék kérni róla, tömegnöveléshez kellene, 172 cm, 59 kiló vagyok, (fiú) és szeretnék hízni.

Esetleg milyen ízben lenne érdemes venni, és az adagolásra lennék még kíváncsi! Esetleg érdemes lenne-e mellé szedni valamit? Étrendem nagyjából rendben van, de mivel nem 100%-ban, ezért kellene hozzá ez a kis plusz.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. szept. 24. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó a jumbo, de tényleg törekedj rá ,hogy ne csak nagyjából legyen étrended.

Edzés után neked kell kb 30g fehérje, ami kb két adagolókanál porban van meg. Én ennyit innék edzés után, ha 60kg lennék.

Kellene még multivitamin is, pl mega dail one, vitabolic, puritans pride, stb és +1g C-vitamin.

2013. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen, és ízben melyik lenne a jó választás? Csak edzésnapokon igyam?
2013. szept. 24. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer vetem csokisban az jó volt, de ízlés dolga.

Igazából csak edzés után kellene, mert van benne gyors szénhidrát (cukor) is, ami nem túl jó napközben, de sokan isznak pl reggel is egy adagot, pihenő napon is.

2013. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És még így is látványos lenne, ha csak edzés után innék? Mert nagyon szeretnék minnél hamarabbi eredményt elérni :)
2013. szept. 24. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a jumbotól függ, hanem az egész napi kaján. A jumbo csak kiegészítés.
2013. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mivel iskolába járok, így nem tudom megoldani 100%-osra, ezért írtam, hogy lehet jó lenne szerintem napi legalább fél adag reggelente. Ez így jó lenne?
2013. szept. 24. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, reggel semmiképp nem kell gyors ch, mert az inzulinszintnek nem tesz jót. Edzés után elég lesz. Egyébként suliban miért ne tudná megoldani a kaját? Csirke+rizs dobozban, ha ezt nem akarod teljes kiőrlésű kenyér+csirke, hal.
2013. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és a segítségeket! :) Vitaminokat fogok venni, és megkaptátok a + okat. :)
2013. szept. 24. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnád megoldani a kajálást a suliban? Csak akarni kell. Én is megtudom oldani t. k. kenyér, csirke, zöldség.
2013. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!