Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy csináljam (sok kezdő...

Hogy csináljam (sok kezdő kérdés)?

Figyelt kérdés

(minden válaszadónak megy a zöld)


Elég nagy súllyal is elkezdhetek testépítéssel foglalkozni?

Szeretnék januártól konditerembe járni, és a régi életem eldobni.Az újban élni.

Saját magam miatt akarok változni. Azonban nem tudom hogy kezdjem el. Addig tudom mit csináljak hogy odamegyek és megveszem a bérletet. ( :D )

Azonban onnantól nem tudom mit hogyan.

Hányszor kéne járni ha jelentős eredményt akarok elérni? (tudom hogy nem megy majd könnyen )

Mit csináljak és hogyan,mikor?

Nem fognak kiröhögni ha ügyetlenkedem?

Kaja terén is változtatni akarok!

Az akaraterő megvan, és már el is határoztam magam!

Esetleg aki jobban ért hozzá, és néha ráér azzal örömmel beszélgetnék erről.



19/F


2013. dec. 29. 18:15
 1/6 Osynho ***** válasza:

Töltsd le a sárga kapszulát (könyv, google segít) és olvasd el!


Aztán bodybuilder.hu, rengeteg cikk, edzésterv, étrend.

2013. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kezdő vagy, akkor olvass alapismereteket. A builder hasonnevű cikkei, vagy a Sárga Kapszula című letölthető könyv. Semmi értelme nem volna megpróbálni ide betömöríteni az egészet neked. Ha ezután még marad kérdésed, akkor nyugodtan gyere fel, elég sokan vannak még, akik szívesen válaszolnak majd még neked.


Egyébként nem, nem fognak kiröhögni, ha oda mész. Mit gondolsz, rajtad kívül nincsenek még emberek hasonló célokkal? Menj csak el nyugodtan, senki sem lett még eddig semmiből egyből haladó szintű, valahol elkezdi mindenki.

2013. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 clint ***** válasza:

szeva, az hogy valaki leírja sajnos még nem igazán fog segíteni, azt javaslom inkább a youtubeon nézegess edző videókat és megláto mit hogy kell, melyik gépet mire használd...

Étrend is van a neten, googleba beírod testépítő trend és amelyik szimpi választasz, ugyanigy edzéstervet is...

Nem fognak kiröhögni, a terem legnagyobb része nem testépítő forma, hanem vagy elhízott fogyni akaró, vagy kocka aki már nem érzi magá kockának mert terembe jár csak hogy foglalja a helyet... (te ne ilyen legyél)

2013. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elkezdem tanulmányozni az ajánlott művet!

A röhögést arra gondoltam hogy tényleg elég nagy darab vagyok, és ügyetlen is ha izgulok... de belátom mindenki kezdte valahonnan :)

Megy a zöld!

2013. dec. 29. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet, csak én vagyok valami kivételes csodabogár, de én mikor először jártam teremben odamentem az egyik edzőcsajszihoz, és megkértem, hogy segítsen

+ igen a sárgakapszula elég jól leírja az alap tudnivalókat

2013. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elején kérj segítséget és kis lépésekben haladj. Kérj meg valakit aki megmutatja a gyakorlatokat és segít neked, mert a helytelenül végrehajtott gyakorlat többet árt, mint használ, ráadásul még rosszul is rögzül.
2013. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!