Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok 180 centi és...

Fasthand kérdése:

14 éves vagyok 180 centi és 77 kiló. Elég nagydarab és erős vagyok de van rajtam felesleg is. Ettől szeretnék megszabadulni. Milyen gyakorlatokat végezzek vagy edzéstervet kövessek konditeremben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Futás mindenképp jó, emellett, ha odafigyelsz a kajára és mivel csak 14 vagy így a saját testsúlyos edzést csinálsz jó hamar leadod azt a kis felesleget. Ha mindenképp súlyzózni szeretnél, akkor meg magas ismétlés számon csinálj 3-4 sorozatot kis súllyal.
2013. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2013. dec. 29. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az étrended határozza meg, hogy: szálkásodsz,tömegnövelsz(izom+zsír) vagy zsírosodsz. Ennyi! A súlyzós edzést miután hozzászoktál stb. tehát nem vagy kezdő "nagy" súllyal kell végezni méghozzá akkorával, amivel 6-12 ismétlést tudsz csinálni. Felejtsd el ezt a kis súly nagy ismétlésszámos baromságot. Ja, meg a futást is. Aerob edzést végezz, mert az kíméli az eddig megszerzett izomzatodat. Nem tudod: étrend,aerob,stb..? Keress rá, tájékozódj! Sok sikert!
2013. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!