Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 35 évesen fittness modelkedni...

35 évesen fittness modelkedni lehetséges még?

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok, két szép gyermek anyukája.Elkezdtem szüléseim után edzeni és megtetszett a sport.Nem szeretnék világbajnok lenni, csak vonz ez az életmód- sport diéta felkészülés és elég szépen alakulok. Vannak benne apró céljaim stb. Van erre esélyem, hogy amatőr versenyen hobbiszinten elinduljak, vagy esélytelen és teljesen égő?

2014. jan. 1. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jajjj mar megint egy "fitness modell"..... 2014 ben mar mas lesz a "trendi"... tavaly mar mindenki fitness modell volt!.... tiszta vicc
2014. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem a trendisége miatt, de ez áll hozzám közel, diéta stb azért kérdezem. Nem a divatra megyek..de én célok nélkül képtelen vagyok változtatni...
2014. jan. 1. 14:20
 3/24 anonim ***** válasza:
Velemenyem szerint, rengeteg lehetoseg van sportok kozul valasztani.... De te tudod....
2014. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ezt kezdtem el,nem tudok más alternatívát magamnak..
2014. jan. 1. 14:24
 5/24 anonim ***** válasza:
Mi a szarért tetted fel a kérdést?
2014. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
En nemtudom mi vonzo lehet azokban az eres, mellnelkuli nokben(ha meg szilikon, sulyemelesnel remiszto, mintha ki akarna szakadni)!!!!!!! 10/9nek olyan a feje is mint egy palinak.....
2014. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit pattognak az előző kommentelők. A fitness modellek nem a férfias vonásokról szólnak, pont, hogy még a nőies, szép vonalat viszik. Ha ez vonz, vágj bele. De (!) versenyzés nélkül is ugyanúgy lehet csinálni, edzeni, szép alakot elérni.
2014. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Ja.. abszolut noiesek..... 1000/1
2014. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Awful11 ***** válasza:
48%

Nem nőiesek? Nézd meg például Rajnai Rékát vagy Nagy Bettinát és még sorolhatnám. Ne mond már hogy nem nőiesek.


A kérdésre válaszolva pedig inkább válassz szerintem valami reálisabb célt, bár egy próbát meg ér ez is. Elindulni el tudsz amatőr versenyeken, de nem biztos hogy jó helyezést is érsz el.

2014. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem a helyezés miatt csinálnám a versenyt, hanem a részvételért, felkészülésért. Ebben a sportban én nem láttam eres ronda mell nélküli modellt de a kritizáló biztos jobb nő, vagy a csaja valami nagyon extra lehet..Csak kérdezem ennyi idősen nem lennék e nevetséges, csak a kor miatt aggódok..
2014. jan. 1. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!