Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerem 1x alkalom?

Konditerem 1x alkalom?

Figyelt kérdés

Helló !

Lenne egy igen érdekes kérdésem, biztosan ki fognak nevetni sokan, de akkor is megkérdem, mert számomra ez a dolog ismeretlen.


Először mennék konditerembe, első alkalommal, a pénztáróstól mit kérjek, mert 1x alkalomra szeretnék fizetni, hogy próbáljam ki. Fintess-t 1x alkalomra ?


Meg a 2. dolog miket vihetek/kell vigyek magammal törülköző, asványvíz ?


A komoly válaszokat előre is köszönöm, ne feledje, aki hülyeséget ír, 1x mindenki elkezdte valahol.



2014. jan. 2. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérsz egy napi (diák)belépőt.

Viszel törölközőt, vizet, edzőcipőt (papucsban senki sem edz), tusfürdőt is vihetsz, ha edzés után meg akarsz fürdeni.

Mondhatod hogy először vagy ott, és akkor ingyen mindent megmutatnak, és még edzéstervet is kaphatsz ha tetszik!

2014. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm !

1x belépőt kérek a konditeremhasználathoz ?

(Úgy írják Fitness)

Valahogy megpróbálom így kibogozni, biztosan megértik :D

2014. jan. 2. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
"papucsban senki sem edz" ...óóóó dehogynem :D (nem én)
2014. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Papucsban nem edzenék :)

Annó láttam, régebb Arnoldék (Schwarzenegger), még mezítláb is edzettek :D Abban az időben..

2014. jan. 2. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért írják napi fitness belépőnek, mert vannak kardió gépek is általában, meg egyéb sporteszközök is, amelyeket használhatsz, illetve jobb helyeket beleértik a szauna használatot is.
2014. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

terme válogatja, a nagyokban van napi jegy általában de a kissebb termekben, főleg az ilyen családi vállalkozás szintüekben sok helyen teljesen ingyen ki lehet próbálni az első napot, sőt, ahol én voltam életemben először, ott még edzéstervet is kaptam, meg minden gépet egyesével megmutatott a tulaj, hogy hogy működik, mire kell figyelni...

amúgy váltóruha érdemes, törölköző amúgy érdemes 2 törölközőt vinni ha ott akarsz zuhanyozni, mert egy törölközőt magadnál tartasz bent azt teríted a gépekre, hogy ne azt izzadd össze,+ azzal törlöd magadról az izzadtságot, akkor már nem a legjobb tusolás után azt használni... a legtöbb helyen kötelező a váltócipő, ahol nem az, azt a helyet meg kerüld nagyívben :D

2014. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nálunk úgy működik helló szeretnék kérni egy napi jegyet.

amit vinni kell zárt edzőcipő törülköző atléta vagy rövidújú egy rövidnadrág és egy üveg ásvány víz vagy veszel ott valamit

2014. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez egy 4 csillagos terem, nem tudom mennyire számít jónak, az 5-ből, rengeteg gép van. Az edzőruha, cipővel alap dolog.
2014. jan. 2. 15:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat, házi-otthoni teremről, váltok, szóval az edzésterv minden megvan, csak nemtudom hogy van a szokás.
2014. jan. 2. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!