Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a MUTANT...

Mi a véleményetek a MUTANT WHEY proteinről? (íz, minőség, stb. ) jelenleg a BioTech USA Nitro Gold Pro Enzyfusion proteint használom csak az árba elég húzós.

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

nem rosz de cs 66%ha jól tudom

tehát egy kiloba 660 két kiloba kb 1300,de olyan 2,2kilo körüli tehát mondjuk 1500,tehát másfél kilo fehérjét veszel tizen valahány ezerért

2014. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Drága, annyit nem ér.
2014. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tap bela ***** válasza:

Mutant whey margójára írva (saját vélemény).

Mindig meghökkent, amikor protein összetevők helyett xyzp elnevezésű ™ jelölést olvasok. Tök jó megoldás, mert sok mindent bele lehet tenni és képzelni. ;-) Mutant Whey NITROSERUM ™-ben fő fehérje összetevőként [Unique Membrán szűrt Tejsavó Protein Koncentrátum / foszfolipid komplex] proteint írnak. A fehérje gyártók nem igen gyártanak ilyet. Van whey, kazein, tej, beef, szója, és lehetne sorolni, de ..... A foszfolipid nem más mint lecitin, szója lecitin. Javítja a memóriát, tök jó a tanulásban, csökkenti a magas koleszterinszintet, segíti a máj zsíranyagcsere folyamatait, tehát testzsírcsökkentő. Ez mind szép és jó. De akkor most minőségi fehérjét vettem, vagy zsírsavakat?!?! A következő kérdés vajon 50%, vagy esetleg több ilyen keveréket tartalmaz ez a Mutant Whey? ....és vajon ebben a keverékben mennyi lehet a whey? Nem tudni. Ami lekövetkeztethető, hogy 69%-os fehérje tartalmú. De mivel a fosfolipid nem fehérje hanem zsírsav, akkor vajon hogy is van ez? A megoldás részben itt van elrejtve: Aminosavak amiket hozáadtak: (Glicin, taurin, glutamin peptidek, L-leucin). Vagy is, hogy a fehérje % értékét meg lehessen említeni, gyorsan hozzáadtak glicint, taurint, ami NEM ESSZENCIÁLIS AMINO, vagy is izomzatképzésben nem játszik szerepet, de a termék fehérje %-os értékét növeli. A glicint az élelmiszeripar ízfokozóként használja. Akkor ez most hogyan "jön képbe" a lehetséges izomzatnövelésben? A Mutant Whey protein 10.000Ft és 15.000Ft közötti szórásban vásárolható meg. Ezzel nekem fenntartásaim vannak. Azonos termék esetén ekkora árkülönbség nekem gyanús. A lényeges a vevő szempontjából, hogy olcsó vagy sem?!?! Véleményem szerint nem. 69%-os a fehérje tartalom, hozzáadott aminoként glicin, taurin, aminek a hozzáadott mértékét szintén nem közlik adatokkal. A számmítás 10.500Ft-és vételárral lett kiszámolva. Tehát egy 2270g-os esetében 6.703Ft/1kg a protein ára. Mindenki döntse el, hogy ez jó érték vagy sem.

2014. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most néztem meg az összetevőket interneten de nem ír benne taurint
2014. jan. 5. 18:32
 5/10 tap bela ***** válasza:
0%

[link]


pedig ott van

alaposan nézd meg az összetevőket

2014. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
látom ott van de ezen az oldalon nincs oda írva akkor ez hogy van? [link]
2014. jan. 5. 19:03
 7/10 tap bela ***** válasza:
Úgy hogy az általad belinkelt oldal nem a megfelelően tájékozat.
2014. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 clint ***** válasza:
49%
Sztem a mutant termékek jók, ugyhogy ennyiért nem rossz.
2014. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tap bela ***** válasza:
Ha csak ebből a kettőből kellene választani, akkor csak is Nitro Gold Pro.
2014. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kova 55 válasza:
A bevitt fehérje minősége sztem fontosabb mint a mennyiség!Ezért mutant! De ha már nemaz akkor Whey proff
2015. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!