Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Testépítő" vitamint szedhetek...

"Testépítő" vitamint szedhetek akkor is ha nem vagyok sportoló?

Figyelt kérdés
Elég rendszertelenül ettem az utóbbi időszakban és akkor se rendes ételt, sokat stresszeltem , nem tudtam sportolni, antibiotikumot kellett szednem...eléggé legyengült az immunrendszerem , sokat vagyok beteg mondjuk csak pár napokra, mindig fáradt vagyok 7-8 óra alvással is - zavaró. Változtatni fogok az étrendemen amennyire tudok, sportolni kb. egy hónap múlva fogok tudni újra elkezdeni. Kéne valami vitamin de több embertől is hallottam, hogy drogériás sokat reklámozott fajták nem sokat érnek ellenben a testépítők által szedett vitaminokkal.Tudnátok ilyet ajánlani(mega daily one-t mondták már)? Szedhetem addig is amíg nem edzek, milyen adagban? Még nem használtam sem fehérjét, sem vitamint, elsősorban olyantól kérnék tanácsot aki használja is azt amit ajánl.
2014. jan. 5. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedhetsz daily-one-t is, mondjuk teljesen mozgásszegény életmód mellett lehet, hogy felesleges lenne bár ha csak egy hónapig lenne így, akkor semmi akadályát nem látom. Ha megveszed, egy kis C-vitamint még adhatnál hozzá.
2014. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mehet a mega daily one vagy vitabolic simán + 1g C.
2014. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz káros? 1g C vitamin nem sok( - fel tud ennyi szívódni, annak egy nagy része nem csak átmegy a szervezeten )? Köszönöm a válaszokat
2014. jan. 5. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért szedem a C-vitamin adagomat aszkorbinsav formájában, szétbontva minden étkezéshez. Egyébként 1g-nál még elvileg nem kell attól tartani, hogy túl sokat kipisilsz.
2014. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!